sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10839 wyświetleń

Tysiąc zł i zakaz na pół roku


28 kwietnia 2014 r.
O godz. 7.45 podczas akcji "Trzeźwy poranek” na ul. Piłsudskiego w Grajewie policjanci KPP zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy z przyczepą. Kierujący Manem to obywatel Serbii, okazało się że prowadził pojazd po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,36 promila w wydychanym powietrzu.

Obcokrajowiec został zatrzymany. Następnego dnia w trybie przyspieszonym Sąd w Grajewie ukarał 59 – latka grzywną w wysokości 1000 złotych oraz 6 -miesięcznym zakazem kierowania pojazdami na terenie RP.
*********************
27 kwietnia 2014 r.
Mieszkaniec Szczuczyna zgłosił dyżurnemu Policji, że na parkingu osiedlowym w Szczuczynie nieznany sprawca dokonał wybicia przedniej szyby w samochodzie osobowym Opel Vectra.

Zgłaszający pojazd pożyczył od znajomego, zrezygnował On z poszukiwania sprawcy.
piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

Komentarze (4)

BRAWO POLICJA !!!! TAK TRZYMAC

no i o to chodzi, pójdzie fama, że i w Polsce można zapłacić mandacik niczego sobie, to przestaną może tak szaleć tymi tirami!

pewnie wystraszy ich ta straszna kara finansowa :) i 6 miesięczny zakaz hehe. 1 000 zł śmiech.... trzeba by dołożyć jeszcze jedno zero i co najmniej 2 letni zakaz a przy powtórnym złapaniu za # na 15 lat żeby zapomniał jak kierownica wygląda i do tego nocne seanse z udziałem ofiar wypadków spowodowanych przez pijaków

w tym szczuczynie to się dzieje...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.