wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12009 wyświetleń

Tym razem bez ofiar

01.10.2005r.
Grajewo, ul Wojska Polskiego, ok. godz. 12-tej. Kobieta prowadząca pojazd prawdopodobnie nie zauważyła nadjeżdżającego rowerzysty. Tym razem, jak twierdzi funkcjonariusz, obeszło się bez ofiar śmiertelnych.

Od 1 października do końca lutego jest obowiązek jeżdżenia z włączonymi światłami mijania. Nie zastosowanie się do tego przepisu oznacza dwa punkty karne i mandat w wysokości nawet 100zł.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (7)

od 1 października

Przepraszam, ale obowiązek jazdy na śwaiatłach mijania obowiązuje od 1 pażdziernika, a nie jak pisze prowadzący strone od 1 listopada. No cóż ale i tak p. Kosielscy zaraz usuną ten komentarz jak inne im nie pasujace.

po mojemuto zawsze powinno sie uzywac swiatla mijania niestosowanie sie do tego grozi takimi kolizjami

Przeejdziając ulicą WOJ> POLSKIEGO widziałem lerzący rower przy samochodzie [policjant hodził w koło nie wiedząc co robic nie było żadnego radiowozu wracałem po 20 minutach on dalej kronrzył przy tym pojeżździe i lerzącym rowerze przy samochodzie tylko posiadał wicej kartek z którymi nie wiedział co ma zrobić jak zwykle pisze mało bo cenzor ....jeśli to się ukarze napisze wam prawde

jeden samochod jedzie i jeden rowerzysta i to sie nie widza na wzajem

jak widać nie wszystko usuwają

niemozliwe! od 1 października???? nie mozliwe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.