Sport

  • 2 komentarzy
  • 9128 wyświetleń

Turniej Zapaśniczy 15 IX

Sekcja zapaśnicza MOSiR Grajewo ogłasza nabór chłopców chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu.  Zapisy prowadzone są w dniu treningów zapaśniczych, które odbywają się w GIMNAZJUM NR 3 .Zajęcia prowadzone są trzy razy w tygodniu zgodnie z grafikiem wywieszonym w PG 3 w godz.16.30-18.00. Zajęcia są bezpłatne.                                                                                                                                                      

Chciałbym także poinformować wszystkich o Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Młodzików o Puchar Prezesa Zarządu Pfleiderer Grajewo S.A, który odbędzie się 15 września w Grajewie,uroczyste otwarcie o godz.11.45.

ZAPRASZAM
Grzegorz Czyżewski

niedziela, 4 czerwca 2023

KS Śniadowo - WARMIA Grajewo 3:1

niedziela, 4 czerwca 2023

II Bieg Szczuków 2023

Komentarze (2)

ten turniej to nie międzynarodowy tylko to bedą MISTRZOSTWA MAKROREGIONU W ZAPASACH STYL KLASYCZNY nawet niewiecie na co bedziecie wystawiać swoich zawodników

Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Młodzików o Puchar Prezesa Zarządu Pfleiderer Grajewo S.A, odbędzie się 15 września w Grajewie, MISTRZOSTWA MAKROREGIONU W ZAPASACH STYL KLASYCZNY 30 września 2007 GRAJEWO.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.