Sport

  • 10 komentarzy
  • 17833 wyświetleń

Turniej Tenisa Stołowego 17 I

17.01.2010r w hali MOSiR w Grajewie rozegrano towarzyski, szkoleniowo-integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju wystartowało 46 uczniów szkół podstawowych, 12 gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 6 zawodników dorosłych. -  informuje Eugeniusz Skibniewski

I.    Szkoły podstawowe

DZIEWCZĘTA KL. IV I MŁODSZE

1.m.  Włóczko Justyna                      MOSiR Grajewo
2.m.  Wojciechowska Julia               SP1 Grajewo
3.m.  Danowska Emilia                     SP 1 Grajewo



CHŁOPCY KL. IV I MŁODSI

1.m.    Włóczko Adam                        MOSiR Grajewo
2.m.    Wirzbicki Szymon                   SP1 Grajewo
3.m.    Gleba Konrad                          SP1 Grajewo
4.m.    Marczykowski Mateusz        MOSiR Grajewo
5.m.    Kalinowski Rafał                     SP1 Grajewo
6.m.    Sotirow Mikołaj                      SP2 Grajewo
7.m.    Wierzbicki Maciej                   SP1 Grajewo
8.m.    Rogowski Mariusz                  SP1 Grajewo
9.m.    Cebeliński Jakub                     SP1 Grajewo
10.m.  Orzechowski Rafał                 SP2Grajewo
11.m.  Komotowski Piotr                  SP1 Grajewo
12.m.   Groszyk Maciej                      SP1 Grajewo



DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY KL. V+ VI

1.     Citkowski Patryk                            SP Rajgród
2.     Ostaszewski Maciej                       SP2 Grajewo
3.     Deroń Adrian                                  MOSiR  Grajewo
4.     Budenas Karolina                           MOSiR  Grajewo
5.     Szeleszyński Mateusz                    SP3 Grajewo
6.     Sztyblewski Tomasz                       SP2 Grajewo
7.     Tynecki Piotr                                   SP2 Grajewo
8.     Gardocki Marcin                             SP2 Grajewo
9.     Rogowski Rafał                               SP2 Grajewo
10.     Mielnik Kamil                                  SP2 Grajewo
11.     Sobolewski Łukasz                         SP2 Grajewo
12.     Turek Damian                                 SP2 Grajewo
13.     Łowczykowski Kamil                      SP2 Grajewo
14.     Obrycki Jakub                                 SP2 Grajewo
15.     Romanowski Sebastian                 SP2 Grajewo
16.     Gałecki Daniel                                 SP1 Grajewo


II.    Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne

DZIEWCZĘTA

1.    Strzałkowska Monika                     ZS2 Grajewo                         
2.    Falkowska Kasia                              Gimnazjum w Danówku
3.    Olechowska Milena                        ZS2 Grajewo

CHŁOPCY

1.    Włóczko Krzysztof                          MOSiR  Grajewo
2.    Marczykowski Rafał                       MOSiR  Grajewo
3.    Strzałkowska Monika                     ZS2 Grajewo
4.    Piotrowski Rafał                              Gimnazjum Rajgród
5.    Falkowska Kasia                              Gimnazjum w Danówku
6.    Olechowska Milena                        ZS2 Grajewo
7.    Zawistowski Marcin                        MOSiR  Grajewo
8.    Groszyk Mateusz                             P.G 1 Grajewo

KATEGORIA OPEN

1. Włóczko Krzysztof                           MOSiR  Grajewo
2.  Marczykowski Rafał                       MOSiR  Grajewo
3.  Królewicz Tyberiusz                       Rajgród
4.  Laskowski Wiesław                        MOSiR  Grajewo
5.  Choynowski Łukasz                        Wojewodzin
6.  Bacztub Kamil                                 Rajgród
7.  Dylewski Arkadiusz                        Rajgród      
8.  Jaworowski Mateusz                     Rajgród
9.  Gutowski Maciej                            Ełk
10. Wielgat Zbigniew                          Ełk
11. Piotrowski Wojciech                    Rajgród
12. Zawistowski Marcin                     MOSiR  Grajewo


 fot. Joanna Kosielska                                                                               

poniedziałek, 26 września 2022

WARMIA II Grajewo - JASTRZĄB Knyszyn 9:0

poniedziałek, 26 września 2022

Turniej z okazji otwarcia Stowarzyszenia Szachowego

Komentarze (10)

Jupiiiiiiiii Wreszcie coś dla mnie :D:D:D:D:P

deroń wygra jak zawsze

czy to turniej o puchar ,,Kontaktów"

deroń napewno nie wygra...

Deroń tego nie wygrał,proste,są lepsi od niego

dlaczego jest tak malo zdjec ???

Kto miał 1 miesjce ? Ciekawe...

wygrał Citkowski Patryk z Rajgrodu

ciekawe czemu nie bylo bieńka to napewno by wygrał

jakim cudem bieniek by wygrał ??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.