środa, 28 lutego 2024

Sport

  • 7 komentarzy
  • 11863 wyświetleń

Turniej samorządowców

Turniej drużyn samorządowców o puchar przechodni.
Patronat - kancelaria Prezydenta RP

Rajgród, sobota - 13 listopada, godz. 10, hala ośrodka szkoleniowo - wypoczynkowego BGŻ "Knieja"


Spotkały się reprezentacje samorządowców: Łomży, Grajewa, Rajgrodu i Ełku

I miejsce - samorządowcy z Rajgrodu
II- Grajewo, III-Ełk, IV- Łomża


Dyrektor OSW BGŻ „Knieja” – Jerzy Dejryng (foto nr 1)
- Ideą turnieju jest pomoc dzieciom, czyli cel charytatywny; zaprosiliśmy reprezentacje samorządowców woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego do rozegrania towarzyskich spotkań. W tym roku chcemy wraz ze sponsorami przekazać pieniądze i drobne upominki dla losowo wybranego Zespołu Opiekuńczo-Wychowawczego z Łomży. Zapraszam wszystkich zainteresoanych na niedzielę godz. 15.00 na mecz z Reprezentracją Artystów Polskich, patronat honorowy nad całym Turniejem objęła Kancelaria Prezydenta RP. Jeszcze raz dziękuję wszystkim Sponsorom.


Lekarz zawodów - Adam Zyskowski (foto nr 2)
- Zawodnicy przestrzegają zasad gry fair-play, chociaż umiejętności techniczne są różne, gdyż nie wszyscy zawodnicy mają na co dzień do czynienia z piłką nożną. Już na początku rozgrywek była jedna kontuzja. Jest to gra kontaktowa i zdarzają się niezamierzone poważne urazy. Widoczny jest brak przygotowania i właściwej rozgrzewki. Uważam, że 10 minut gry to dla niektórych zawodników to już sporo, pomagają jednak częste zmiany.


Kapitan drużyny –radny gminy Ełk Tadeusz Łojewski (foto nr 5)
- Cel szczytny tylko wyniki trochę wypaczone, ponieważ w niektórych zespołach występują prawdopodobnie „zawodnicy zrzeszeni” , którzy biorą udział w rozgrywkach nawet IV ligii, znam po nazwiskach są to koledzy mojego syna- młodzi pracownicy urzędów. W naszej drużynie występują tylko radni gminy Ełk. Ja na przykład mam 52 lata i nie jest łatwo grać z młodymi chłopakami. Wyniki są skrzywione przez tzw. zawodowców – jeśli oni są tacy dobrzy to niech grają w Sparcie Augustów, Wigry Suwałki lub Warmii Grajewo. Ja mógłbym też wziąć pięciu kolegów z Mazura – tak samo byśmy klepali a ja bym stał z tyłu!
Impreza jednak ze wszech miar pożyteczna, na pewno zorganizujemy podobną w Ełku i przekażemy pieniądze na Dom Dziecka w Ełku już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.


Radny miejski z Grajewa – Kazimierz Podlaski (foto nr 6)
- Jest przewodniczącym komisji budżetu; na dzisiejszym spotkaniu jestem reprezentantem powiatu, gram w ataku pragnę nadmienić, że jestem amatorem. Staram się sprostać wymaganiom i niektórym zawodnikom z większym doświadczeniem. Widać sportowe zaangażowanie, emocji nie brakuje! Pozdrawiam

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

Komentarze (7)

tylko jednaj informacji mi tu brakuje....w co beda grac??!!

W piłkę nożną !!

Powiat Grajewo- Gmina Ełk 7:0
Gmina Rajgród - Miasto Łomża 5:3

No to ładnie niedość ze grajewo wysłało na turniej samorzadowców zamiast radnych-mlodych pracowników urzedów to jescze oni dostana zwrot kosztow z delegacji ! , a wszystko w sczytnym celu dla dobra dzieci domow dziecka - kpina
czyzby nasi radni nie potrafili grac w pilke - panowie radni wiecej sportu - !

Dyna-nikt nie dostanie nawet złotówki. Masz złe informacje.

czysta kpina żeby zamiast radnych grali pracownicy urzędu, panowie radni wstyd!!!

Byłem na meczu chłopaki z Grajewa byli najlepsi dali z siebie wszystko a występ naszych radnych byłby czystą kpiną

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.