Sport

  • 20 komentarzy
  • 12252 wyświetleń

Turniej Pro Evolution Soccer

5 kwietnia 2008r. odbył się turniej w Pro Evolution Soccer 2008 na konsolach PS 2 zorganizowany przez klan Latające Scyzoryki przy współpracy z Klubem Gimnazjalisty. Zmagania graczy odbywały się w PG 2 w Grajewie, łącznie na 5 stanowiskach do gry. Lokalny turniej zgromadził 31 graczy z Grajewa.

31 zawodników zostało podzielonych na 5 grup po 6-7 osób w każdej, z której to trzech najlepszych graczy + jedna z czwartego miejsca z najlepszym bilansem awansowało do 1/8 finału. Mecze play-off rozgrywane były systemem mecz i rewanż.

Rozgrywki zaczęły się punktualnie o 10 i przebiegały bardzo sprawnie. Rywalizacja o miejsca premiowane awansem była ogromna. Doszło do kilku ciekawych pojedynków. Nie obyło się również od niespodzianek. W emocjonujących meczach play-off wyłoniono najlepszą czwórkę, którzy utworzyli między sobą pary półfinałowe. Reprezentanci LS nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom. Konjad pokonał Dąbka, a Symeniuk Pastiego i obaj zgodnie awansowali do finału.

Zwycięzcą okazał się Konjad, który bo bardzo zaciętym i emocjonującym meczu pokonał Symeniuka 4:3. Warto dodać, iż zwycięzca grał Wybrzeżem Kości Słoniowej, co jest nie lada wyczynem. W meczu o trzecie miejsce Pasti okazał się lepszy i pokonał Dąbka 3:2.

Klasyfikacja końcowa:
1. Konrad Grygo „Konjad” (Latające Scyzoryki)
2. Krystian Szymanowski „Syemniuk” (Latające Scyzoryki)
3. Piotr Rogowski „Pasti”
4. Łukasz Dąbrowski „Dąbek”

Zwycięzca otrzymał statuetkę, a pozostali gracze pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy turnieju: Adam Wądołkowski, Krzysztof  Zaborowski, Konrad Grygo, Krystian Szymanowski chcieliby podziękować Pani Dyrektor Barbarze Ciszewskiej za udostępnienie szkoły i Klubie Gimnazjalisty za pomoc w przygotowaniu turnieju.

Klan Latające Scyzoryki powstał rok temu. Założyło go czterech graczy z Grajewa – Bysiek, Harry, Konjad i Syemniuk. LS brali udział w wielu turniejach z różnych regionów Polski. Nasi zawodnicy rywalizowali w Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Warszawie, Wołominie, Białymstoku, Mońkach i Mińcach. Największym jak dotąd sukcesem jest II i IV miejsce naszych graczy na turnieju w Mińcach. Ponadto LS zorganizowali dwie edycje Grajewo Cup, który cieszy się dobrą renomą wśród graczy. Latające Scyzoryki są jednym z najmłodszych klanów w Polsce. Mimo to jest już rozpoznawany na Polskiej Scenie PESa. Ponadto cały klan posiada własne koszulki z logo i stale jest na etapie rozwijania. Jest to jeden z najprężniej rozwijających się klanów na Podlasiu i w Polsce.

Organizatorzy

Turniej PES ( 2007-12-01 )


wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (20)

Zróbcie jakiś turniej w Cs 1.6

Nasz klan (Latające Scyzoryki) gra tylko w ProEvo. Nie interesujemy się praktycznie w ogóle sceną CS'a ani zasadami panującymi na takich turniejach, tak więc nie chcemy brać się za rzeczy, o których nie mamy zielonego pojęcia. Przynajmniej takie zdanie na mój temat :P Zapraszam na turniej ;)

Ziom : to sam takowy turniej zorganizuj a nie czekasz na gotowe

o właśnie dobry pomysł by był z tym CS 1.6

Ja chce turniej CS`a !

Dajcie turniej w Battlefield'a 2! TO JEST GIERA!

no właśnie... :P pzdr

Ja również zapraszam na turniej. Nie jest to pierwszy raz, gdy Ci goście organizują coś takiego. Świetna zabawa gwarantowana ;]

Chyba trzeba wybrać się ten turniej ^^
LS wrzućcie info na forum Sceny PES

fajna sprawa :D ja czekalem na ten turniej i na pewno sie pojawie w soote :D choc dobry w PESa 2008 az tak nie jestem :D zatem pozdro i do zobaczenia :P

no dajcie turniej cs to by bylo cos a nie jakiegos pesa :d hehe pozdro dal wszystkich cs-siaków

Można przecież się samemu pofatygować :) Widać, że chętni są , więc z frekwencją nie miałbyś problemu. Przy odpowiednim nagłośnieniu tego typy turnieju mogłyby zjechać osoby nie tylko z Grajewa. Pozdrawiam i zapraszam na turniej PESa ;)

do Phoenix :P jak wejdziesz po drabinie tak jak w cs-ie tz. trzymajac w rekach pistolet to osobiscie ci zorganizuje turniej w CSa :P

Zgadzam sie z Phoenixem Cs Rules

propnuje 3v3 lub 5v5 w csa
1v1 q4
pes

Wielki Pro napewno sie zjawi ze wszystkimi sie rozprawi rozpierdoli strzeli wiecej niz Pele goli wiec do soboty zajme tam jawysze noty w to gre kozaka niema ema !!!

czemu tylko tyle zdjeci !! Piszemy z turnieju !!

LOL > widze , że Phoenix ma jakiś problem :P:p > sam zorganizuj sobie tan turniej > my nie gramy , to nie organizujemy ;] > pozdro LATAJĘCE SCYZORYKI :P

jastrząb a ty co tam robiłeś hehe pozdro

symeniuk a nie syemniuk ;|

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.