piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 30 komentarzy
  • 11291 wyświetleń

Turniej PES 2008

W Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Grajewie pierwszego dnia grudnia odbył się turniej „PES 2008”. To już druga edycja imprezy organizowanej przez uczniów PG 2, tym razem przy współpracy Samorządu Uczniowskiego. W rozgrywkach brało udział prawie 60 osób, a do Grajewa przyjechali reprezentanci z Warszawy, Lublina, Białegostoku. Zawody odbywały się w 12 grupach, od 1/16 faza pucharowa.

Pomysłodawcami i organizatorami są „Latające Scyzoryki” z Grajewa (foto 3 niżej). Bysiek – Krzysztof Zaborowski, Harry – Adam Wądołkowski, Symeniuk – Krystian Szymanowski i Konjad – Konrad Grygo to klan działający od ponad roku odwiedzający podobne imprezy w różnych miejscach np. Gliwicach, Warszawie, Białymstoku, Wołominie.

W sobotniej rywalizacji I miejsce zdobył Mysza (Łapy) i otrzymał nagrody Pendrive Kingston 2 GB, piłka Nike, pad Dual-Shock, Kabel RGB, zestaw głośników, myszka A4TECH OPTO 518, puchar; II miejsce - Ronbalto (Białystok) - Pendrive Kingston 1GB, piłka Nike, karta pamięci 8MB, słuchawki A4TECH z mikrofonem, puchar; III miejsce - Szejker (Białystok) - Pendrive Kingston 1GB, piłka Nike, Multitap, Kamera internetowa z mikrofonem, puchar; IV miejsce – Mortis – pamiątkowa statuetka.

Mysza to Marcin Łojewski, student z Warszawy, w PlayStation gra od 1998 r., jeździ po całym kraju i uczestniczy w rozgrywkach nawet co dwa tygodnie.

Zdjęcia 1

Patronat medialny  e-Grajewo.pl

Turniej PES6 27.01.07r  - (zobacz archiwum)
e-Grajewo.pl

Organizatorzy informują
Dnia 1.12.2007r. została rozegrana kolejna edycja turnieju Grajewo Cup w PESa 2008 na konsolach PS2 organizowana przez klan Latające Scyzoryki przy współpracy z Samorządem Uczniowskim. Zawody odbywały się w Publicznym Gimnazjum nr. 2 łącznie na 12 stanowiskach do gry. W PG2 zebrało się 58 graczy z całej Polski. Większość pochodziła z Podlasia, ale nie zabrakło graczy z innych zakątków Polski, np. z Lublina, Częstochowy i Warszawy.

58 zawodników zostało podzielonych na 12 grup, gdzie rywalizowało po 4-5 graczy w każdej grupie, z której dwóch pierwszych zawodników i ośmiu graczy z trzecich miejsc z najlepszym bilansem awansowali do fazy pucharowej, która rozpoczynała się od 1/16 finału. Mecze play-off rozgrywane były systemem mecz i rewanż.

Mimo drobnych kłopotów technicznych na początku, turniej przebiegał sprawnie. Można było oduczyć turniejowy klimat. Faworyci planowo wygrywali swoje mecze, awansując do fazy pucharowej. Obrońca tytułu – Łukasz_k odpadł już w 1/8 finały z klanowym kolegą – Gawliszem. Już wtedy doszło do kilku szlagierowych pojedynków, z których zwycięsko wszyli czterech graczy: Mysza, Szejker, Mortis i Ronbalto tworząc między sobą pary półfinałowe.

Cały turniej wygrał przybysz z Warszawy – Mysza pokonując w finale Ronbalto z Białegostoku. Trzecie miejsce zajął Szejker wygrywając z Mortisem (obaj Białystok). Gracze otrzymali puchary i nagrody rzeczowe (pierwsza czwórka), zawodnicy z miejsc 5-8 otrzymali pamiątkowe puchary.

Organizatorzy turnieju: Adam Wądołkowski, Krzysztof  Zaborowski, Konrad Grygo, Krystian Szymanowski chcieliby podziękować Pani Dyrektor Barbarze Ciszewskiej za udostępnienie szkoły, pedagogom PG 2, jak również Pani Urszuli Mazurek – dyrektor SP 2 w Grajewie za udostępnienie telewizorów oraz sponsorom: Burmistrzowi Miasta Grajewo – Krzysztofowi Waszkiewiczowi, jak również Katarzynie Blusiewicz i Adamowi Zackiewiczowi za okazaną pomoc.
Dziękujemy też portalowi e-Grajewo za patronat medialny.

Klan Latające Scyzoryki powstał rok temu. Założyło go czterech graczy z Grajewa – Bysiek, Harry, Konjad i Syemniuk. LS brali udział w wielu turniejach z różnych regionów Polski. Nasi zawodnicy rywalizowali w Gliwicach, Warszawie, Wołominie, Białymstoku, Mońkach i Mińcach. Największym jak dotąd sukcesem jest II i IV miejsce naszych graczy na turnieju w Mińcach. Ponadto LS zorganizowali dwie edycje Grajewo Cup, który cieszy się dobrą renomą wśród graczy. Latające Scyzoryki są jednym z najmłodszych klanów w Polsce. Mimo to jest już rozpoznawany na Polskiej Scenie PESa. Ponadto cały klan posiada własne koszulki z logo i stale jest na etapie rozwijania. Jest to jeden z najprężniej rozwijających się klanów na Podlasiu i w Polsce.
Krzysiek Zaborowski

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (30)

Powodzenia Harry i Konjad

żeby było jasne - organizatorami nie jestem tylko ja z Konjadem, ale cały klan Latających Scyzoryków, a więc jeszcze Bysiek i Symeniuk. Tyle że po prostu my zajmujemy się zapisami :) Zapraszam ! :D

PES6 się udał to ten będzie jeszcze lepszy !!!!!!!!!!!! ja wbijam bijemy rekord

tego samego dnia jest rozgrywany turniejek u djury wiec watpie żeby ktos tam o was przyszedl :/

A można przyjść, ale nie grać?

@centrum
Hmm .. no nie wątpię, że turniejek u djury robi nam sporą konkurencje :D Ale myślę jednak, że Djura swój turniej przełoży i razem ze swoją ekipą wpadnie do nas :)

Zaineteresowany(a) - pewnie, że można wpaść pooglądać, ewentualnie pokibicować :D

A do której to mnie więcej będzie trwać ?

@ zainteresowana - hmm, to zależy od ilości uczestników, ale planujemy koniec w godzinach 20-21 ;)

podobno będzie muzyczka jedzonko :D?

@ Wpadka:] Tak, będzie jedzenie i muzyka

DJ na turnieju będą nasi znajomi - Brzoza i Walu :)) Jedzenie również będzie dla każdego z uczestników, tak jak zapisane jest w ogłoszeniu ;)

Więc zapowiada się jazda na całego powodzenia chlopy ! :D

a dokładnie to czego dotyczy tem turniej

@ ciekawa - Czego dotyczy? ;)) PES 2008 jest to symulacja piłkarska na konsolach, czy też PC.. Dodam tylko, że zapisało się 42 graczy, więc zapisujcie się ;)) Zapraszamy !

A Bysiek to kim jest, że tu się tak ciągle udziela ??

@ Zainteresowana - jednym z organizatorów ;)) Harry już wspominał.. Organizatorem turnieju jest klan Latające Scyzoryki, czyli Harry, Konjad, Symeniuk i Bysiek.. Aa nie tylko Harry i Konjad, oni po prostu odpowiadają za zapisy.. Pozdrawiam ;)

Bysiek, a skąd wiesz że jestem zainteresowana a nie zainteresowany?? Przeciem podpisuje się Zainteresowany/a .

Symeniuk =* znam i pozdrawiam :D

bysiek symeniuk hary konjad cale zycie w pEs a grac nie umiej nawet nie byli w czołowce hehe zal wass ...

Dzięki chłopaki za turniej, kolejna udana edycja :) Pogratulować należy Waszym pedagogom za to, że biorą udział i pomagają Wam w organizacji. Oby więcej takich nauczycieli i takich uczniów :D

Pozdrawiam

PS. o lol żal mi takich ludzi jak Ty

nie cale zycie :/ dopiero od roku na powaznie gramy a kolesie byli co graja po 2-4 lata w ta gre :] wiec nie oceniaj jak nie wiesz i nawet nie masz honoru bo nie podpiszesz sie prawdziwym nickiem :/

Gratulacje dla wszystkich uczestników ;) Do ' o lol ' ;] - zanim zdecydujesz się wypowiadać na forum..lepiej sprawdź swoją literówke. xD to tak na marginesie. Pozdrowienia PG2 ;]

Harry .. jaki ty przystojny!! pozdrawiam cię serdecznie. Byłeś najlepszy..!!

A mi się podobało :D Świetnie spędziłam dzień kibicując naszym Latającym Scyzorykom ;P Pozdro dla was chłopaki i dla całej Ekipy która była na tym świetnym turnieju ;)) ... No i oczywiście of course mam nadzieje ze będzie możliwość kolejnej takiej imprezy niebawem ;-)) pozdrowienia ;***

Super turniej, klimat oraz niesamowity BIGOS :D.Pozdrawiam całe LS oraz tych z którymi było mi dane tego dnia zagrać :D

No fajnie było hehe:P
Szkoda że przegralem hahaha :P

Bigos dawał rade, a nasz powrót do Białego to masakra (3 godziny na PKP) ^^

Pozdrowienia dla dziewczyn kibicującym LS - dzięki Wam tak daleko zaszli :D

Key.. jak tak daleko ? ;P Mogło być o wiele lepiej, ale wiadomo z dużej chmury mały deszcz..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.