czwartek, 28 października 2021

Sport

Turniej KSW w Wasilkowie

Turniej KSW w Wasilkowie

Dnia 4 marca o godz. 19.30 w Hotelu „Nad Zalewem” w Wasilkowie, odbył się turniej KSW z udziałem klubów z: Częstochowy, Ełku, Olsztyna, Sokółki, Grajewa, Białegostoku, oraz Białorusi.
 
Mateusz Strzelczyk (MMA 2-1) z Adrenaliny Fight Częstochowa zmierzy się z Pawłem Jabłońskim (MMA 3-1) z Husarza Białystok w walce wieczoru gali Exclusive Night.
Oprócz głównego pojedynku fani sportów walki z województwa podlaskiego zobaczyli amatorskie pojedynki MMA, Muay Thai i bokserskie. Gościem specjalnym gali był mistrz KSW w wadze średniej Krzysztof Kułak oraz inne gwiazdy: Piotr Sawicki (Mistrz Europy i Świata w Karate Kyokushin-kai), Aleksy Kuziemski (Mistrz Interkontynentalny WBO w boksie), Krystyna Zabawka-Danilczyk (v-ce MS w pchnięciu kulą, olimpijka), Paweł Głażewski (zawodowy Mistrz Polski w boksie) , Jacek Chańko (Jagiellonia Białystok).

- Występ  zawodnika z Grajewa uważam za udany chociaż na pewno mogło być lepiej, stać go na więcej. Zdecydowanie na wyniku pojedynku zaważyła pierwsza runda niezbyt udana być może stres - to był pierwszy występ tego zawodnika na gali tego typu. – komentuje trener.

Na gali odbyły się:
- trzy walki boksu amatorskiego: (zawodnicy Cristalu Białystok vs zawodnicy Klubu Sportowego Sokółka)
- Walka w formule K1: Maciej Grzegorzewski Białystok (Mistrz Polski K1 Rules) vs. Marek Chiliński (Grajewo)
- Walka w formule Muay Thai: Piotr Bielecki vs. Igor Zajcew
- Walka amatorska w formule MMA: zawodnik MMA Team Ełk vs. TBA
- Walka amatorska w formule MMA :Maciej Sakowicz ( Rosomak Białystok) vs. Mateusz Kretinin (MMA Okniński Białystok)
- Walka zawodowa w formule Muay Thai: Bartosz Botwina (Mistrz Świata w formule K1 Rules ISKA) vs. Artiom Voskobornikow (Mistrz Muay Thai Białorusi)

Organizatorami imprezy była: Unia Sportów Walki-M (Łyski 63 a), Stowarzyszenie Sportowe, “Husarz” Białystok, MMA Okniński Białystok oraz Karate Shogun Białystok.

czwartek, 28 października 2021

WARMIA - ORZEŁ (sobota 11:00)

wtorek, 26 października 2021

HATTRICK Białystok - WARMIA MOSIR Grajewo 0:2

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.