sobota, 25 września 2021

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 6753 wyświetleń

Trzy osoby ranne po zderzeniu dwóch osobówek koło Moniek.

Trzy osoby ranne po zderzeniu dwóch osobówek koło Moniek.

Wypadek na drodze krajowej nr 65 za  Mońkami w kierunku Grajewa. 

- Ok. godz 12.44 dyżurny monieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK 65 miedzy 121 a 122 km w rejonie miejscowości Owieczki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31 letni kierujący Fordem Fiesta jadąc od Grajewa w kierunku Moniek podczas wyprzedzania ciągnika zderzył się czołowo z jadącą od strony Moniek Toyotą Avensis. Zarówno kierowca i pasażer Forda oraz Toyoty trafili do szpitala.  - przekazała Izabela Malinowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Służby wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują o rozsądek i ostrożność podczas wykonywania manewru wyprzedzania - jest on jedną z głównych przyczyn wypadków.

piątek, 24 września 2021

Trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19

piątek, 24 września 2021

Akcja "Sprzątanie Grajewa" (27.09)

Komentarze (9)

Ta trasa to jazda gęsiego .Tam nie ma warunków do wyprzedzania.Więcej patroli zwłaszcza ze stolicy.Mniej wypadków mniej nie potrzebnych wydatków

trzeba miec czym wyprzedzac a nie sie pchac pudelkiem 70 koni w gazie

Ja ostatnio wracając również musiałam zjechać na pobocze bo idiota wyprzedzał, bo tak można nazwać takiego człowieka, który nie zachowuje należytej ostrożności, by było po mnie bo jechał prosto na mię, a jechałam z dwójką małych dzieci, karać i zabierać prawo jazdy takim morderców ????

Jak zwykle BGR - Boże Gdzie Rozum - spowodował wypadek.

a skąd wiesz, że to BGR? gdzie to jest napisane?

Trzeba być wybitnie uzdolnionym kierowcom, żeby na prostej drodze nie zauważyć auta z przeciwka...

Ciągnik rolniczy na drodze krajowej. Takie rzeczy to tylko i wyłącznie w Polsce. Nawet w afrykańskich krajach nie wolno maszynom rolniczym wjeżdżać na takie drogi. Rolnik w Polsce to taka święta krowa w Indiach.

Baba Jaga gdybyś widziała w życiu coś poza swoją wioską to byś wiedziała ,że maszyny rolnicze na drogach krajowych to norma na świecie.W Szwecji w sezonie żniw można nawet na ekspresówki wjeżdżać ciągnikami i kombajnami.Ciagniki mogą się poruszać po publicznych drogach na bliźniakach.

Ty europejczyk a dodałeś ,że w Szwajcarii ciągnik czy kombajn porusza się prędkością 80km/h ?
Tak jest w większości UE, stare ciągniki nie mają możliwości wjazdu na drogę, tym bardziej na ekspresówkę.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.