Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 12893 wyświetleń

Trzy ofiary na DK 61


Trzy osoby zginęły, a jedna trafiła do szpitala – to bilans wypadku drogowego, do jakiego doszło na krajowej 61. Okoliczności tragicznego zderzenia się osobowego renault z ciężarówką wyjaśniają łomżyńscy policjanci.


16 października rano, tuż po godzinie 6.00, dyżurny łomżyńskiej Policji poinformowany został o tragicznym w skutkach wypadku na odcinku Łomża – Ostrołęka drogi krajowej nr 61, na wysokości miejscowości Sierzputy Stare. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault megane, jadąc w kierunku Ostrołęki, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym tirem (należącym prawdopodobnie do grajewskiego przedsiębiorcy).

Jak podaje KWP w Białymstoku - w wyniku wypadku na miejscu zginęło trzech mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat podróżujących osobówką, a czwarty – 26-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wszyscy to obywatele Bośni i Hercegowiny. Policjanci z Łomży ustalają przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia.


Komentarze (20)

Tak się jeździ u grajewskich przewoźników

ze zdjecia wynika że VOLVO stoi na przeciw-ległym pasie

na przeciwległym pasie stoi bo przy uderzeniu jak widać uszkodzone zostało lewe koło i go ściągnęło ...

do s6 to normalne jak dostał w lewe koło to go ściągnęło w lewo jak by się zderzył z czymś większym od siebie to by go przesunęło do rowu po jego prawej stronie to tak jak złapiesz gumę w kole to ściąga w stronę dziurawej opony

a moze by tak zabrac sie wreszcie za obcokrajowcow ktorzy po minieciu granicy cisna gaz do podlogi

zgineli trzej kibice Bośnii i Hercegowiny wracajacy z meczu Litwa-BIH z Kowna. pokoj ich duszom

Do pierwszego komentarza ,,kierowca'' czy ty zwanym kierowcą jesteś nim wyuczonym czy też już nim się urodziłeś bo z mojej praktyki jak i doświadczenia nikt się kierowcą nigdy nie rodzi,a każdy przewoznik to kierowca zaś przedsiębiorcą jest właścicielem tych że pojazdów,jak widać nie umiesz odróżniać wielu rzeczywistości.

S_6 to się żeś popisał/popisała umiejętnością dedukcji :D

Akurat znam kierowcę. Wracał do domu. Kierowca z osobówki zjechał na jego pas. Najprawdopodobniej zasnął.

przy dwu pasmowej autostradzie nie byloby tego wypadku

brak autostrady z barierka

Chyba jasno jest napisane że do wypadku doszło z winy samochodu osobowego który zjechał na pas pas jadącego tira, więc po co głupie komentarze na temat kierowców przewoźników... Zamiast pisać głupoty pomódlcie sie za ofiary wypadku ...

Ludzie giną a Via Baltici jak nie było tak nie ma. Podobnie jak łosie na drodze 65, powodują wypadki, ludzie giną i nie ma mądrego co by ten problem rozwiązał.

Do kierowca:Co u grajewskich przewoznikow?! dobrze jechał gówniarze mu wjechali znienacka pod kola. To chyba malolaci tak sie lubia bawic.

Dobrze że nic się nie stało jeszcze kierowcy ciężarowego volvo,a pan "B" właściciel,powinien sobie zdać sprawę z tego co robi, wie co! A kiedy spać? Dla tych co rozumieją o co chodzi,to jest przestroga dla pozostałych szoferów z tego Teamu.

Akurat słyszałem o tej firmie to mają swój dobrze wyposażony serwis auta zadbane, na tacho czysto, a że osobowym jak dał w te volvo że aż lewy wachacz wyrwało to nie dziwota że pociągneło go na przeciwległy pas. Chłopak pewno całą Polskę i pół Europy przywalić by pod domem takie przykre zdażenie miał

zobaczcie sobie filmik na tej stronie a nie oskarzacie kierowcow ciezarowek: http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/104492

Do Mario C: HA HA HA HA HA dobre!!! uśmiałem się jak diabli :) tacho -jakie tacho??? chyba wszystko na odwrót?! jedynie ostatnie zdanie prawdziwe.
Do XYZ: tak jak piszesz ale Pan "B" kosztem czyjegoś nieszczęścia zaciera ręce na odszkodowanie i żaden wypadek nie rusza ... przykre ale prawdziwe

auta zadbane tacho ok haha wszystko ok jak u wszystkich przewoznikow z GWO

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.