Kraj

Trzy śmiertelne ofiary wypadku

W tragicznym wypadku koło Trześcianki na trasie Białystok-Hajnówka zginęło 3 mężczyzn, a jeden został ranny. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Tuż przed godziną 14 doszło do tragicznego wypadku koło Trześcianki na trasie z Białegostoku do Hajnówki. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku przebiegającej przez las drogi kierowca peugeota 207 najprawdopodobniej zjechał na lewą stronę jezdni i tam zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka citroenem c5. Potężna siła zderzenia rozszarpała mniejsze auto i wyrwała z niego silnik. Na miejscu zginęli kierowca i dwaj pasażerowie peugeota. Byli to mężczyźni w wieku 36 i 52 lat. Wciąż trwa ustalanie tożsamości trzeciego z nich. W wypadku ranny został również 29-letni kierowca citroena, który trafił do hajnowskiego szpitala.

 Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Policjanci, którzy na miejscu ustalają okoliczności tej drogowej tragedii pracują nad przywróceniem normalnego ruchu na trasie.  - informuje KWP w Białymstoku.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.