wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12840 wyświetleń

Trzy Mercedesy

Samorząd Gminy Grajewo zakupił autobusy dowożące uczniów do szkół.

Gmina Grajewo posiada obecnie 5 własnych autobusów. Ze względu na ich znaczne zużycie i wzrastające koszty eksploatacji, a także bezpieczeństwo i komfort dowożonych dzieci i młodzieży do szkół podstawowych i gimnazjum, dla których gmina Grajewo jest organem prowadzącym, Rada Gminy, na wniosek Wójta - Stanisława Szletera zatwierdziła w budżecie gminy na 2007 rok zakup 3 autobusów szkolnych na wymianę najbardziej zużytych. W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego w dniu 12 maja br. zakupiono 3 używane autobusy, 2 duże (38 i 41 miejsc siedzących) marki Mercedes O.303 oraz 1 autobus na 17 miejsc siedzących marki Mercedes 407. Koszt ogólny zakupu wyniósł 311 000,00 zł (wraz z 22% podatkiem VAT). Stan techniczny pojazdów jest bardzo dobry, przebieg wynosi odpowiednio: 320, 157 i 48, tys. km. Na wszystkie autobusy została położona nowa powłoka lakiernicza. Udzielono 6 miesięcznej gwarancji. W najbliższych dniach 2 duże autobusy zostaną przekazane do szkół podstawowych w Białaszewie i Wierzbowie, natomiast autobus M407 przeznaczony będzie do dowożenia dzieci do szkół z miejscowości Mierucie oraz na różnego rodzaju zawody sportowe.
Gmina Grajewo: Jacek Szeszko

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (9)

brawo Gmina Grajewo! wspieranie niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego i ochrona niemieckiego środowiska naturalnego!

TO JEST TRAFNY WYBóR. GRATULUJĘ WŁADZOM GMINY. DOBRO I BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PRZEDE WSZYSTKIM A MARKA I POCHODZENIE JEST RZECZĄ DRUGORZĘDNĄ.

Czy te auta sa naprawde tyle warte? Pelnoletnie te Panie Mercedes a co do przebiegu to az wierzyc sie nie chce , prawie jak z salonu . Allegro odpowiedzia na wszystko.

swietnie!!!!!!!!!!

Brawo,Brawo niemieckie szroty są wniebo wzięte tylko trzeba teraz podnieść normę na paliwo wreście kupię taniej w Rudzie bo kierowca mówił że ma tylko 600 litrów a teraz po podniesieniu będzie więcej to starczy i dla mnie tam idą pieniądze z podatków a gdzie są EKOLODZY że pozwalają na sprowadzanie złomu do Polski

Wyglada na to ze nowa powloka lakiernicza przykryla cala naga prawde.

BRAWO PANIE WOJCIE TAK TRZYMAĆ

BIAŁASZEWO DOSTAŁO AUTOBUS ,WIERZBOWO DOSTAŁO AUT. .WIDAĆ ZE RADNI COŚ DZIAŁAJĄ,A RUDA NIEDOSTAŁA?? WIDOCZNIE PAN RADNY SPI? ???

panie EUGENIUSZU pan mowi głupoty i niezna się
na rzeczy 320- 157 i 48tys na silniku to jest nic na mercedesa.A te aut. ktore są to nie zatrowają srodowiska/? ,mysle ze bardziej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.