sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 8906 wyświetleń

Trzy krążki karateków


Trzy medale zdobyli grajewscy karatecy w zakończony w miniony weekend w Olsztynie Mistrzostw Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin. W zawodach startowało 186 zawodników z 35 klubów z czterech województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i lubelskiego.

Zawodnicy startowali w kata, kumite i walkach reżyserowanych w kategoriach juniorów młodszych i seniorów.

Klasę potwierdził Adam Kryszajtys, aktualny mistrz województwa podlaskiego w kategorii pełen kontakt do 80 kg seniorów, który na olsztyńskich zawodach zdobył srebrny medal.

Medale z brązowego kruszcu wywalczyły w kategorii pełen kontakt juniorek młodszych, uczennice grajewskiego LO Iza Drzazgowska (do 55 kg) oraz Magdalena Pisanko (pow. 55 kg).

Na zawody zawiozłem trzech rokujących na medal zawodników. Choć szczerze mówiąc liczyłem tylko na krążek Adama. Iza waży tylko 50 kg, więc bałem się tych silniejszych, lepiej zbudowanych rywalek, natomiast Marlena, która ostatnio przytyła debiutowała kategorii open powyżej 55 kg, jednak jak widać dziewczyny podołały zadaniu – wyjaśnia Radosław Mazurek, trener Grajewskiego Klubu Kyokushin.


AM

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (5)

Za duze zdięcia nie mieszczą się na monitorze

hoho nawet na 40 calowym monitorze bym nie dal rady zobaczyc tych fotek w calosci!!! :|

Zdjęcia można obejrzeć na stronie www.karate.grajewiak.pl

Przepraszam, ale jestem Marlena. Nie rozumiem co to za niesubordynowana pomyłka.... heh;/;/;/;/ na drugie też nie mam Magdalena;/;/

z tymi zdjęciami to prawda.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.