Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12629 wyświetleń

"Trzeźwy Poranek"

We wszystkich podlaskich powiatach policjanci prowadzili 27 V działania "Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze zatrzymali 6 kierowców, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicę po alkoholu.

W poniedziałek od wczesnych godzin porannych ponad 40 policjantów ze wszystkich komend województwa podlaskiego prowadziło działania „Trzeźwy Poranek”. Od godziny 6.00 do 8.00 na terenie całego województwa funkcjonariusze ruchu drogowego kontrolowali trzeźwość kierowców. Wystarczyły zaledwie dwie godziny, by mundurowi sprawdzili 1903 kierujących. Niestety okazało się, że znaleźli się wśród nich i tacy, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.

W czasie akcji policjanci zatrzymali 6 takich kierowców. Największym brakiem odpowiedzialności wykazał się zatrzymany w Zabłudowie 30-letni białostoczanin, kierujący volkswagenem transporterem. Jak się okazało mężczyzna miał 1,44 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy kierowcy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą teraz przed sądem. Podlascy policjanci zapowiadają, kolejne tego typu działania.


Komentarze (4)

Może Policjanci zrobili chociaż jeden raz akcję pt: "znalazłem dziurę w jezdni i ją zgłosiłem administratorowi drogi" lub "zamykamy dziutawe drogi w mieście" - zyskali by aplauz i uznanie wszystkich kierowców - tych pijących też.

ale dobre nagrode dostali za zlapanie nawet po jednym piwie?plus dla nich nie znaczy ze ktos moze duzo stracic na tym,np,wiozac chorego do lekarza,im nie zalezy na tym tylko na ich reputacji,tak bylo w lomzy sama bylam swiadkiem tego zdazenia.gratulacje a o drogach nie wspomnie jakie sa masakra

gratulacje dla nich oni nie mysla ze chorego wiezie sie do szpitala kierowca jedne piwo wypije i juz bum sama bylam swiadkiem zdazenia nie interesuje ich to ale maja plus,o drodze nie wspomni sie nawet jaka jest,to byla niesamowita akcja ludzie spozniali sie nie na czas dotarli do celu ale oni szczesliwi,a sami jezdza pijani ha ha

ludzie to ze lapia po pijaku to maja slusznosc i za taka jazde nalezy sie sroga kara. Lecz policja za madaty powinna przeznaczyc na remont drug a nie na latanie dziur szkoda za budrzetowych jak by za madaty robili drogi to juz dzis bysmy mieli autostrady wszedzie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.