Wiadomości

Trwają prace związane z budową nowej hali sportowej

Trwają prace związane z budową nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie. Inwestycja, na którą od dawna czekają mieszkańcy przebiega zgodnie z harmonogramem, a roboty realizowane są sprawnie i bez większych przeszkód.  
Nowy obiekt ma umożliwić organizację różnego rodzaju wydarzeń sportowych i szkolnych. Hala sportowa będzie nowoczesną przestrzenią z której będą mogli korzystać mieszkańcy całego miasta.   


Zakres inwestycji obejmuje budowę pełnowymiarowej hali sportowej wraz z zapleczem technicznym i sanitarnym. Obiekt zostanie wyposażony w odpowiednią infrastrukturę sportową, która pozwoli na prowadzenie zajęć z różnych dyscyplin sportowych.
Jak podkreślają władze miasta, realizacja inwestycji przebiega bardzo dobrze.


– Prace postępują zgodnie z planem i wszystko wskazuje na to, że inwestycja zostanie oddana do użytku w drugiej połowie roku. To bardzo ważne przedsięwzięcie dla całej społeczności lokalnej. Nowa hala stworzy znacznie lepsze warunki do uprawiania sportu i aktywności fizycznej – podkreśla Burmistrz Miasta Grajewo Maciej Bednarko

 

fot. UM

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.