Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 4601 wyświetleń

Trwa remont Urzędu Miasta w Grajewie

Przypominamy

Główny budynek Urzędu Miasta Grajewo jest zamknięty dla interesantów, ponieważ trwa remont holu w realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Utworzenie Punktu Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Grajewo” w ramach realizacji zadania pn. „Zwiększenie dostępności dla osób ze specjalnymi potrzebami w Urzędzie Miasta Grajewo”.
 

  • PUNKT PODAWCZY tymczasowo zostaje przeniesiony do drugiego budynku Urzędu Miasta ul. Strażacka 6
  • WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I WYDAWANIE DOWODÓW OSOBISTYCH tymczasowo zostaje przeniesiony do drugiego budynku Urzędu Miasta ul. Strażacka 6 – I piętro
  • URZĄD STANU CYWILNEGO tymczasowo zostaje przeniesiony do drugiego budynku Urzędu Miasta ul. Strażacka 6 – I piętro
  • KASA URZĘDU na czas trwania remontu zostaje przeniesiona do Kasy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Strażacka 6

Komentarze (4)

O remoncie to my już wiemy oczywiście z publikacji na portalu e-grajewo. Prosimy o informację dotyczące pracy Punktu Obsługi Interesanta. Na czym ma polegać i kogo obsłużyć ? Kto będzie przyjmował interesanta o jakich kwalifikacjach ? W trakcie pandemii w holu urzędu pracował stażysta który niestety raczej od interesanta dowiadywał się kogo i z którego wydziału poprosić w celu załatwienia sprawy. Rozumiem oczywiście że młody chłopak stażysta nie może posiadać pełnej wiedzy o pracy całego urzędu. Czy w tym punkcie poradzi sobie osoba przyjezdna nie znająca pracowników urzędu ? Zakładam że ten Punkt Obsługi interesanta nie będzie pełnił roli Recepcji , stąd moje pytania.

Jak tam sprawy świateł na skrzyżowaniach...pamiętamy ze były złożone programy na uzyskanie dofinansowania...moze jakas informacja na ten temat bo ciężko się jeździ

Kiedy planowany koniec remontu?

Znaczy się, będą nowe stanowiska pracy. Już pewnie setka tam pracuje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.