niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12083 wyświetleń

Trwa remont pomnika

Grajewo
Za prawie 10 tys. zł zostaną odnowione zniszczone elementy podstawy monumentu. Jak zapewnia ekipa remontowa cała akcja zakończy się przed 1 maja.
Pomnik bohaterów walk o Polskę ufundowali mieszkańcy miasta Grajewo.

e-Grajewo.pl

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (7)

I komu to potrzebne -10 tys za zrobienie 3 schodków - ciekawe bardzo interesujace - ciekawe koszty - warte zainteresowania. za tą cene może światła na którymś skrzyzowaniu by bardziej przydały sie.

za 10tys chyba nie zrobisz świateł na skrzyzowaniu, a pomnik był już troche zniszczony i szpecił nasze grajewo :)

zniszczony, zniszczony bo ciągle tam włażą, te wieńce składają, stoją przy nim, salutują, biją mu pokłony, oddają cześć to i się zniszczył.

no i dobrze, że włażą i to wszystko robią, po to on tam jest, żeby oddać hołd tym co polegli za nasz kraj !! OJCZYZNę!! Polskę, Grajewo, za to że teraz masz spokojny sen i nie musisz się martwić, czy Ci przypadkiem bomba na głowę nie spadnie jak będziesz spał albo w drodze do szkoły Cię nie rozstrzelają!! Po to On tam jest!! Powinieneś się cieszyć, że odnawiają tak ważny monument zdobiący nasze miasto i upamiętniający walki o niepodległość!!!!!
I nieważne ile to kosztuje, żadne pieniądze nie są warte wolności i niepodległości kraju!!

dobra decyzja trudniej będzie z oprawą w około pomnika tyle tam meneli

do mumy- typowe myslenie Grajewskie-przykra sprawa i dlatego tak wyglada wszystko jak wygląda-szkoda że takie mumy mieszkają w tym mieście. Pozdrowienie od myslących inaczej - czyli normalnie

lepiej wielcy myslacy radni zrobili by pozadek na skrzyzowaniu (czy jak to sie ma nazywac bo nie wiem nawet linni nie ma ) przy torach na ul konopska bo tam wogole zycia nie ma ;/ a jeszcze stoji L to daj boze ze wyjedziesz z tego skrzyzownaia w 30 minut

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.