środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13610 wyświetleń

Trwa rekrutacja w ZS Szczuczyn


Dodatkowa rekrutacja


http://files.e-grajewo.pl/gfx/bannery/ads-13-file-zsszczuczyn123.jpg

       
       Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie prowadzi dodatkową rekrutację do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego. Dokumenty można składać do 29 sierpnia 2013 r. w sekretariacie szkoły.
          Nauka trwa trzy lata, język angielski w zakresie rozszerzonym (pod koniec klasy pierwszej wybór przedmiotów w zakresie rozszerzonym z grupy: matematyka, język polski, geografia, wos, historia, biologia, chemia i fizyka).
          Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 86 272 50 12 lub w sekretariacie szkoły od godz. 8.00 do godz. 15.00.
 
Serdecznie zapraszamy.

Komentarze (10)

Polecam tą szkołę w tej szkole spędziłem 4 lata w technikum i jeszcze bym został kolejne 4 lata aż żal było opuszczać te mury tej szkoły

Hej wie ktoś czy można się tam uczyć zaocznie (technikum mechaniczne)

Panie Adamie tak jest taki wybór

W ofercie są szkoły policealne zaoczne: technik turystyki wiejskiej i technik pojazdów samochodowych.

lata sie zmieniaja, 25 lat temu do zawodowki byly dodatkowe egzaminy tyle bylo kandydatow

Uczyłam się w tej szkole,w liceum bardzo miło wspominam chwile tam spędzone, chętnie bym tam wróciła. Atmosfera jest super i wbrew tego co mówią poziom nie jest taki niski można się wiele nauczyć przy pomocy nauczycieli,którzy rozumieją nasze potrzeby .

Drodzy Rodzice uważając, ze wasze dziecko ma wieksze mozliwosci po ukonczenniu szkoly w grajewie, elku czy łomzy macie bledne myslenie! wysylajac dziecko na studia do warszawy, olsztyna krakowa nikt nie patrzy na szkole tylko na swiadectwo maturalne! uczac sie moznna w kazdej szkole takze to Wy drodzy rodzice powinniscie zrobic wszystko, zeby nnasze liceum bylo jak najdłuzej! Szkole oczywiscie polecam i bardzo mile wspominam! Jezeli chodzi o historie u P. Śmiarowskiej , takze wspominam sympatycznie, jezeli dziecko chce sie uczyc i sie uczy nie ma zadnych problemow z historia ! zazwyczaj wypowiadaja sie Ci uczniowie, ktorzy do zeszytow z tego wlasnie przedmiotu nawet nie zajrzeli! Pozdrawiam Wszystkich Nauczycieli! Paulina

Do Pauliny: a ja o tej pani słyszę niezmiennie od różnych pokoleń same, bez wyjątków, niepochlebne rzeczy. I gdzie tu prawda? ;)

Ja u Pani Śmiarowskiej miałem czwórkę na koniec liceum z historii, mógłbym nawet mieć i 5 ale nie chciałem jechać na konkurs wiedzy z historii. Nic nie mam to tej pani nawet i dziś mówię Dzień Dobry i nie uciekam na drugą stronę ulicy.

są dwie kategorie oceny nauczyciela :dobry uczeń oceni zawsze dobrze a zły??? wiadomo ma do wszystkich pretęsje tylko nie do siebie.
wymagajmy od siebie ....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.