Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 4584 wyświetleń

Trudnie warunki na drogach w regionie

W regionie doszło do kilku zdarzeń drogowych. 21 stycznia br. w północno-wschodniej Polsce panują trudne warunki atmosferyczne. W nocy i w ciągu dnia spadło dużo śniegu. Występują zawieje i zamiecie śnieżne. Pojazdy mają duże problemy z poruszaniem się po wszystkich drogach. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje, że sytuacja nie zmieni się do soboty.

 

  •  Na remontowanym odcinku drogi Nowa Wieś Ełcka - Zdunki 41-latek busem ciągnął przyczepę kempingową, która zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w dwa jadące z naprzeciwka auta. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

  • Utrudnienia w ruchu także na trasie Suwałki - Budzisko. Z powodu karambolu ośmiu samochodów ciężarowych, po stronie litewskiej ruch w kierunku granicy jest wstrzymany. Samochody osobowe mogą przemieszczać się drogami lokalnymi, samochody ciężarowe stoją. Kolejka ciężarówek sięga już obwodnicy Suwałk (S61).Utrudnienia mogą potrwać do godziny 18.00. Od strony Litwy do Polski ruch odbywa się na bieżąco.

 

 

Komentarze (2)

Ciekawe co byście powiedzieli gdyby spadło tyle śniegu co w zimie 100lecia w 1979r.

Via Baltica przejezdna ale do Szczuczyna to o zgrozo .Kiedyś było dużo lepiej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.