Kraj

Trudne warunki na drogach

Trudne warunki na drogach
W centrum Ełku zderzyły się dwa samochody, dwie osoby trafiły do szpitala

W Ełku na ulicy Wojska Polskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Na zaśnieżonej drodze kierujący toyotą corollą podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. W konsekwencji toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w bok nadjeżdżającego vw sharana.  Kierowca i pasażer toyoty trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 18.00 w Ełku na ulicy Wojska Polskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przy trudnych warunkach pogodowych na zaśnieżonej drodze kierujący toyotą rozpoczął manewr wyprzedzania innego pojazdu. W pewnym momencie kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. W konsekwencji toyota uderzyła w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka vw sharana. Kierowca i pasażer toyoty zostali odwiezieni karetką do szpitala.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.


KPP Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.