poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

Trudne warunki na drodze


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Bajtkowo-Kosinowo. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca Toyoty uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. Kilkanaście minut później kierująca volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała w zaparkowaną toyotę, spychając ją do rowu. Warunki drogowe są trudne, apelujemy o ostrożność. Tylko dziś doszło już do 4 zdarzeń drogowych. 

Do zderzenia trzech pojazdów doszło dziś (6.12.2106 r.) na trasie Bajtkowo-Kosinowo. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu kolizji wynika, że kierowca toyoty uderzył w tył poprzedzającego go mercedesa. Kierowcy zabezpieczyli swoje auta na poboczu drogi. Podczas oczekiwania na przyjazd patrolu. Kilkanaście minut później, kierująca volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała w zaparkowaną toyotę, spychając ją do rowu. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zarówno kierowca toyoty, jak i kierująca volkswagenem zostali ukarani mandatami karnymi za spowodowanie kolizji.   - KPP w Ełku

 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.