Sport

  • 3 komentarzy
  • 11370 wyświetleń

Treningi z sensei Urbanem

Ostatni kwietniowy trening aikido był szczególny.

Gościem Kimusubi Dojo był Urban Aldenklint sensei (6 dan) ze Szwecji. Prowadzi on w tym kraju największe dojo aikido i tym większy był to dla nas zaszczyt, że zachciał odwiedzić naszą, od niedawna ćwiczącą przecież grupę.

Treningi z sensei Urbanem zawsze prowadzone są w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Nie lubi on oficjalnych form i woli, gdy inni zwracają się do niego po imieniu. Wszystko to sprawiło, że trening był prawdziwą przyjemnością, tym cenniejsza, że wielce kształcącą. Bowiem, mimo że ćwiczyliśmy techniki już nam w zasadzie znane, to jednak w nowatorski pod niektórymi względami sposób. Po treningu regenerowaliśmy siły w pubie, co pozwoliło nam jeszcze bardziej poznać naszego gościa.
 Zaprosił on nas wszystkich do siebie do Sztokholmu. Okazało się, że zaproponowane warunki wiążą się z doprawdy niewielkimi kosztami, więc na pewno niektórzy z nas w przyszłości z zaproszenia skorzystają. - Robert Marzewski

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (3)

trening był naprawde świetny miła przyjazna atmosfera z resztą jak na każdym innym treningu ;) polecam zajęcia każdemu

W świecie aikido sensej Urban jest kimś wyjątkowym ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.