niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 18004 wyświetleń

Tragiczny wypadek w Białymstoku

Tragiczny wypadek na ulicy Tysiąclecia w Białymstoku. Seat ibiza uderzył w słup oświetleniowy. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby. Okoliczności wypadku ustalają białostoccy policjanci.

Dzisiaj, około godziny 2.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku powiadomiony został o wypadku drogowym w centrum Białegostoku. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że jadący ulicą Tysiąclecia Państwa Polskiego w kierunku ronda im. K. Putry 21-latek kierujący seatem ibizą najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych w wyniku czego stracił panowanie nad autem i uderzył bokiem samochodu w słup oświetleniowy znajdujący się po prawej stronie drogi. W wyniku zdarzenia 21-letni kierowca oraz podróżujący z nim 20-latek zginęli na miejscu. Obaj mężczyźni to mieszańcy Białegostoku.


Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku ustalają białostoccy funkcjonariusze. www.podlaska.policja.gov.pl

 


Komentarze (6)

Tacy młodzi świec panie nad ich duszami

[*] [*] [*] [*] wyrazy współczucia !

Żeby mądry był to by wolniej jeżdżił a nie sie popisywał ze ma fure. i przez takich giną osoby.

jak łatwo komentować tych co zginęli !!!
jacy wy mądrzy jesteście

do "kierowca z doświadczeniem 46 letnim" : nie znaczy że jak młody to nie umie jeździć i że się popisywał ! czasem Ci co mają 46 staż jazdy są gorszym zagrożeniem na drodze niż młodzi. bo zdarzają się ślepi, jeżdżą za wolno i nie żadko pod prąd. ale co ja tam mogę wiedzieć. wkońcu prawo jazdy mam tylko kilka lat ! ;/ tak to jest jak każdy myśli że byłby na miejscu kierowcy mądrzejszy.

[*][*] R.I.P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.