poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 4074 wyświetleń

Tragiczny brak rozwagi


36-letni kierowca stracił prawo jazdy po tym, jak z przestrzeni ładunkowej kierowanego przez niego poloneza wypadł pasażer.

22 maja br. około godziny 11.30 dyżurny białostockiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Żednia – Michałowo. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 36-letni kierujący polonezem truck naruszył zasady bezpieczeństwa podczas przewożenia pasażerów, w wyniku czego z przestrzeni ładunkowej wypadł na jezdnie jeden z przewożonych mężczyzn. Poszkodowany w wypadku z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 36-letniemu kierującemu za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Michałowie. (KWP B-stok)


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w Marianowie. Pracujący gospodarstwie rolnym 47-latek został przejechany przez ładowarkę. Mimo przewiezienia do szpitala i udzielenia pomocy medycznej mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło przed godziną 14 -tą. Jak podaje policja, którą o zdarzeniu powiadomiło wezwane na miejsce wypadku pogotowie ratunkowe, ze wstępnych ustaleń wynika, że na mężczyznę stoczyła się po pochyłości wjazdu do obory ładowarka JCB. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale tak jeszcze tego samego dnia zmarł. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tragicznego wypadku. Wszczęte dochodzenie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. (4lomza.pl)Komentarze (1)

Mam doczynienia z takim JCB masa calkowita 5 ton napewno jak to na roli nie sprawny hamulec postojowy.Kondolencje dla rodziny

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.