Kraj

Tragedia na „ósemce”

Tragedia na „ósemce”


W nocnym karambolu trzech aut na drodze krajowej nr 8 zginęło 5 osób i 5 zostało rannych. Okoliczności wypadku wyjaśniają białostoccy policjanci.

Minionej nocy tuż przed godziną 2.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał informację o tragicznym zderzeniu trzech pojazdów na krajowej „ósemce”. Do wypadku doszło w rejonie Radul w miejscu, gdzie jest tzw. czarny punkt, jest podwójna linia ciągła i obowiązuje zakaz wyprzedzania. Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca białoruskiego busa najprawdopodobniej zaczął wyprzedzać drugiego busa. Wykonując manewr zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym volvo, którym kierował 32-letni Polak. Prawdopodobnie na skutek uderzenia ciężarówka zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzając się z wyprzedzanym busem zepchnęła go do rowu. W wyniku wypadku ucierpiały wszystkie osoby podróżujące busami. Na miejscu zginęło 5 z nich, a 4 zostały ranne, z czego 3 trafiły do szpitala. Kierowca ciężarówki nie doznał poważniejszych obrażeń.

Jak doszło do tragedii i jakie były jej szczegółowe okoliczności wyjaśniająbiałostoccy policjanci.

 źródło – www.podlaska.policja.gov.pl

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.