piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

Toyota potrąciła pieszego na 61

Potrącony przez toyotę 49-latek w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala. Do wypadku doszło na krajowej 61. Przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

7 stycznia br., kilkanaście minut po godzinie 16:00 dyżurny łomżyńskiej Policji poinformowany został o poważnym wypadku drogowym z udziałem osoby pieszej. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Chojny, w rejonie skrzyżowania z trasą prowadzącą do Nowogrodu.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 44-letni kierowca toyoty, jadąc w kierunku Łomży, potrącił 49-letniego mężczyznę, który najprawdopodobniej wtargnął przed pojazd z jego lewej strony. W wyniku uderzenia pieszy w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży - informuje KWP Białystokczwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.