środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 13 komentarzy
  • 12860 wyświetleń

Tour de Pologne 2008

O 11:45 rozpoczął się trzeci etap tegorocznego Tour de Pologne. Trasa z Mikołajek do Białegostoku liczyła prawie 185 kilometrów.

Lotną premię w Ełku wygrał Hiszpan. 
1. Aitor Guttirrez (Euskaltel, Hiszpania)
2. Sylweter Szmyd (Lampre, Polska)
3. Marcin Sapa (Polska).

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

Trzeci etap Tour de Pologne wygrał Włoch Angelo Furlan. Najlepszy z Polaków - Krzysztof Jeżowski finiszował na ósmym miejscu.


Komentarze (13)

w Grajewie juz tylko jeden Polak byl w pierwszej trójce. Róznica czasu od pozostałych wynosiła ok. 7 minut

:) Kasieńka :) - niestety mylisz się... Było dwóch Polaków i Hiszpan...

Nie jeden Polak podczas przejazdu przez Grajewo był w 1-wszej trójce tylko dwóch tak samo jak w Ełku :] Sylwek Szmyd i Marcin Sapa, tylko Szmyd jechał w koszulce swojego temu czyli tej rózowo niebieskiej :P

Polaków było dwóch: Sapa i Szmyd. Z tym, że jeden jeździ w teamie Polski, a drugi w Lampre.

Jaki jeden, kiedy dwóch, tyle że jeden w stroju reprezentacji Polski, a drugi w Lampre

GRAJEWIANKA-widzialam jednego w polskim wdzianku dlatego mialam prawo nie zauwazyc, jednak dowiedzialam sie ze bylo 2 polaków w momencie gdy weszlam na stronę e-grajewo :) Pozdrawiam i równiez gratuluję Polakom :) i wszystkim kolarzom za odwage, sile i wytrzymałość, a przede wszystkim ZA KONDYCJĘ

podobno w Grajewie miał być przystanek,ale nasze kochane władze nie zgodziły się na to i przystanek był w Mońkach jeśli to prawda to gratulacje władze naprawdę myślą o promocji miasta!

GOSIA TO CO PISZESZ TO ŻENADA WYWALENIE 30000 W BŁOTO CZYLI ZA TROCHĘ WOLNIEJSZY PRZEJAZD NIŻ WIDZIELIŚMY WCZORAJ

GOSIA TO CO PISZESZ TO ŻENADA WYWALENIE 30000 W BŁOTO CZYLI ZA TROCHĘ WOLNIEJSZY PRZEJAZD NIŻ WIDZIELIŚMY WCZORAJ

DO Gosia 46 jak sie nie znasz na sporcie to nie pisz glupot bo jak jest lotna premia to się kolarze nie zatrzymuję a na lotną premię to sa wyliczone kilometry a wydać kase za darmo to jest nie problem i mysle że w tym momencie wladze dobrze zrobiły bo przystanku ani w grajewie ani w monkach nie planowano .

Gosiu w etapach nie ma przystanków,więc.......

w garjewie miala byc lotna premia ale trzeba bylo za nia zaplacic 40 tys

dlaczego odrazu taki bulwers? napisałam PODOBNO..dzięki,że napisaliście o co chodzi z tym przystankiem jest cała grupa ludzi,która twierdzi,że to byłoby dobre i że kolarze mieli zatrzymać się na chwilę więc teraz ja mogę ich wyprowadzić z błędu!a na sporcie znam się tyle ile trzeba biorąc pod uwagę mój wiek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.