Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 7161 wyświetleń

Toczyłowo. Wpadek z udziałem rowerzysty

Około godziny 17:00 na drodze Grajewo - Toczyłowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego oraz rowerzysty.

W wyniku zdarzenia rowerzysta w ciężkim stanie trafił do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana, wyznaczone zostały objazdy drogami lokalnymi dla pojazdów osobowych oraz przez Ełk i Augustów dla pojazdów ciężarowych. 

Niestety rowerzysta (79l.) zmarł dziś w szpitalu. 

 

Komentarze (16)

Ostatnie zdanie nie jest zgodne z prawdą. Kierowcy radzili sobie sami jak mogli większość jechała przez Szymany niezależne od masy zestawu a niektórzy przeważnie osobowymi również przez Toczyłowo ,Bogusze. Nikt żadnych objazdów nie wyznaczał.

Nikt nie wyznaczył żadnych objazdów kierowcy jak zawsze musieli sobie sami radzić !

zeby nie SZYmanowska droga, to byście sie zesrali

Bzdura, nie było wyznaczonych objazdów. Zero organizacji. Dwa wozy policyjne, straż i nikt nie raczył wskazać gdzie jechać. Totalna prożka naszych służb ....

Umiesz liczyć licz na siebie nigdy na milicję Oni nie są od pomocy tylko do karania!

anka ma rację , drogi gminne ratują Grajewo

Rowerzysci jezdzą bardzo niebezpiecznie,przejeżdzają przez drogę nie patrzac czy cos jedzie.Przez przejscia zamiast przejsc to bardzo czesto wjezdzają przed sam pojazd.W zderzeniu z autem to taka osoba jest najbardziej poszkodowana,uwazajmy dla wlasnego zdrowia i życia.

Jeszcze węższe drogi proszę budować. Pas wymalowani i od razu rów. Gdzie rowerzysta albo pieszy ma iść.

Każdy ma mapę w telefonie,to po co ktoś ma wskazywać objazdy

Policja to staje gdzie idzie zarobić

Jestem ścieżka to czego pcha się na jezdnie

W końcu niech ktoś wpadłby na pomysł aby zakazać rowerów na krajowkach , swoją drogą to nie rozumiem ,czy system chce pozbyć się jak najwięcej Polaków?

Cała wiktorowo , ekologiczna nowa nawierzchnia nowy chodnik ścieżka rowerowa. Wszyscy jadą droga asfaltem policja ?zero reakcji zacznijcie uczyć podstawy przepisów bo potem jedzie taki droga krajowa i uważa że jest święta krowa ,

Gdzie jest sciezka rowerowa z Graiewa do Rajgrodu? Pieniadze poszly na slynny TUNEL, ktory nie jest nikomu potrzebny.

To nie jest droga krajowa tylko droga wojewódzka

Nie lepsza jest droga na Ełk,wąska szosa,samochody pędzą,nie ma ścieżki rowerowej,a ścieżki rowerowe to najlepsze wyjście,nie każdy samochodem do pracy jeździ.
Wieczny odpoczynek temu Panu...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.