Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 6854 wyświetleń

Toczyłowo. Wpadek z udziałem rowerzysty

Około godziny 17:00 na drodze Grajewo - Toczyłowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego oraz rowerzysty.

W wyniku zdarzenia rowerzysta w ciężkim stanie trafił do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana, wyznaczone zostały objazdy drogami lokalnymi dla pojazdów osobowych oraz przez Ełk i Augustów dla pojazdów ciężarowych. 

Niestety rowerzysta (79l.) zmarł dziś w szpitalu. 

 

Komentarze (15)

Ostatnie zdanie nie jest zgodne z prawdą. Kierowcy radzili sobie sami jak mogli większość jechała przez Szymany niezależne od masy zestawu a niektórzy przeważnie osobowymi również przez Toczyłowo ,Bogusze. Nikt żadnych objazdów nie wyznaczał.

Nikt nie wyznaczył żadnych objazdów kierowcy jak zawsze musieli sobie sami radzić !

zeby nie SZYmanowska droga, to byście sie zesrali

Bzdura, nie było wyznaczonych objazdów. Zero organizacji. Dwa wozy policyjne, straż i nikt nie raczył wskazać gdzie jechać. Totalna prożka naszych służb ....

Umiesz liczyć licz na siebie nigdy na milicję Oni nie są od pomocy tylko do karania!

anka ma rację , drogi gminne ratują Grajewo

Rowerzysci jezdzą bardzo niebezpiecznie,przejeżdzają przez drogę nie patrzac czy cos jedzie.Przez przejscia zamiast przejsc to bardzo czesto wjezdzają przed sam pojazd.W zderzeniu z autem to taka osoba jest najbardziej poszkodowana,uwazajmy dla wlasnego zdrowia i życia.

Jeszcze węższe drogi proszę budować. Pas wymalowani i od razu rów. Gdzie rowerzysta albo pieszy ma iść.

Każdy ma mapę w telefonie,to po co ktoś ma wskazywać objazdy

Policja to staje gdzie idzie zarobić

Jestem ścieżka to czego pcha się na jezdnie

W końcu niech ktoś wpadłby na pomysł aby zakazać rowerów na krajowkach , swoją drogą to nie rozumiem ,czy system chce pozbyć się jak najwięcej Polaków?

Cała wiktorowo , ekologiczna nowa nawierzchnia nowy chodnik ścieżka rowerowa. Wszyscy jadą droga asfaltem policja ?zero reakcji zacznijcie uczyć podstawy przepisów bo potem jedzie taki droga krajowa i uważa że jest święta krowa ,

Gdzie jest sciezka rowerowa z Graiewa do Rajgrodu? Pieniadze poszly na slynny TUNEL, ktory nie jest nikomu potrzebny.

To nie jest droga krajowa tylko droga wojewódzka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.