poniedziałek, 22 lipca 2024

Kraj

  • 3 komentarzy
  • 3445 wyświetleń

TIR wjechał w ciągnik na 61


W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z ciągnikiem jedna osoby trafiła do szpitala. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, tuż po godzinie 23.00 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację o zderzeniu samochodu ciężarowego i ciągnika na drodze relacji Łomża - Chojny na trasie krajowej numer 61. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce.

Tam wstępnie ustalili, że 38 - letni Litwin kierujący samochodem ciężarowym z przyczepą jechał w kierunku Chojn. Mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panującej na drodze i najechał na tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia 35 - letni kierowca ciągnika z urazem obojczyka i ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – informuje KWP Białystok
Komentarze (3)

Na zdjęciu widać trójkąt ostrzegawczy przymocowany do kija - był z tyłu pojazdu.
Ciekawe czy były też światła...
Ja bym wprowadził koguty ostrzegawcze dla ciągników i maszyn wolnobieżnych jako obowiązkowe na drogach krajowych - dla wspólnego bezpieczeństwa.

okulary kolego załóż to znak drogowy a nie trójkąt przymocowany do kija

a to mi i tir,zaledwie star 200

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.