czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10456 wyświetleń

Tir wjechał do rowu

KPP Ełk: Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na trasie Ełk-Augustów dzisiejszej nocy. Kierowca tira stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał, skończyło się jedynie na uszkodzeniach pojazdu. 

O dużym szczęściu może mówić uczestnik zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w godzinach nocnych na krajowej 16 w miejscowości Wysokie. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierowca tira nie dostosował prędkości do trudnych warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad swoim pojazdem. W wyniku tego 37-latek wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście mimo znacznie zniszczonej kabiny pojazdu kierowcy nic się nie stało. Mężczyzna podróżował sam, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

Po raz kolejny apelujemy o rozwagę. Śliska nawierzchnia jezdni i  pośpiech mogą za mieć nieszczęśliwy w skutkach finał. Zimowa aura powinna wzmóc w nas czujność i wyjątkową ostrożność.

 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (6)

A za co dostał mandat?

Dokładnie! Za co?! Jakby zwierz wyskoczył to co, też mandat?! I tak poszkodowany sam w sobie.

Do greg:
Za to, ze nie dostosowal predkosci do panujacych na drodze warunkow, przez co stworzyl zagrozenie sla siebie, a co gorsza, dla innych uczestnikow ruchu drogowego.

Do greg. Czytaj ze zrozumieniem "kierowca tira nie dostosował prędkości do trudnych warunków panujących na drodze"

Mandat to śmiech zniszczył sobie samochód I jeszcze dali mu mandat

prawo nie równe dla wszystkich niedawno był wypadek a nawet kolizja i co opisane ze słabe warunki panowały na drodze a nie ze kierowca nie dostosował prędkości hehe śmiechu warte

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.