Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 10854 wyświetleń

Termomodernizacja bloków ZADM

Bloki przy ul. Wojska Polskiego oraz na os. 1000 - lecia w Grajewie wyglądają ładnie i kolorowo. To efekt termomodernizacji, którą wykonał Zakład Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie.

Ocieplono ściany zewnętrzne bloków nr 37 przy ul. Wojska Polskiego oraz nr 4, 4 A, 5 na os. 1000 - lecia. Wiosną 2014 r. dokończona zostanie termomodernizacja bloku nr 3 na wymienionym osiedlu. Dodatkowo budynki zyskały odświeżony, estetyczny wygląd. Odbiór ostatniego budynku (nr 4) nastąpił 2 grudnia 2013 r.

Tylko w tym roku wartość nakładów finansowych na termomodernizację wyniosła prawie 472 tys. zł.

Termomodernizacja prowadzi do zmniejszenia ilości energii cieplnej zużywanej w budynku. Jej celem i główną korzyścią jest ograniczenie kosztów ogrzewania, co mieszkańcy mogą zauważyć już za kilka miesięcy.

fot. UM Grajewo


Komentarze (15)

I przynajmniej już bloki nie straszą :)

Tylko spółdzielnia- mieszkaniowa tak nie myśli
bloki na Południu z wielkiej płyty 50 i 56 a tylko na azbest przykryto styropian w okolicy okien jest tak zimno od strony garaży ,że w pale się nie mieści a w głębi bloki z pustaka i 18 i 19 nawet blachą obrobione, a pod nią styropian na całości- w zimę jest ciepło - my nie chcemy od stron balkonu tylko od garaży bo wieje w zimę od wschodu
to jest koszmar. Nasze bloki osłaniają 18 -19- 51 - 52 przed wiatrem i zimnem tym od wschodu - nasze bloki są parasolem ochronnym dla pozostałych.

kiedy ADM zajmie sie blokiem przy kopernika 8.10 same centum misato wizytówka

Aż miło popatrzeć.

Blok na Kopernika 8 7 też-potrzebuje Termomodernizacja

Panie Prezesie SML-W wstyd i jeszcze raz wstyd , czy my mniej płacimy czynszu za mieszkania , czy więcej idzie na administracje , proszę odpowiedzieć lokatorom a nie siedzieć cicho i brac kasę .

centrum tez potrzebuje

centrum tez potrzebuje

Może powinniśmy zrobić porządek ze spółdzielnią mieszkaniową. Tylko liczniki zmieniają a o mieszkańców nikt nie dba.

elewacja bud 37 Wojsk. Polsk. jest wykonana bardzo pomysłowo, gratulacje dla autora projektu

może tak na targowej 17 bo co miesiąc 700 zł to nie mało płacimy a grzyb w mieszkaniach wychodzi tyle razy zgłaszano pismo do sanepidu już wysłane czekamy na wizytę ciekawe kto będzie pierwszy adm czy sanepid jak to nic nie da zapukamy w inne drzwi znajdą się tacy co nam pomogą nie odpuścimy zazdrość birze patrząc na piękne budynki

wszustkie bloki ładne tylko ten 4A ze ścianą szcztową z blachy faistej psuje klimat. Nikt chyba nie zauważył, że to idealne miejsce na ładną reklamę albo wielki mural.

Brawo Jarek twoje orły się postarały hehe

a kiedy będzie odnowiony budynek i klatka przy ul kolejowej 3 na głowę sypie się strop

czemu 6 i 7 na 1000lecia nie zrobią co my jestesmy gorsi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.