Kultura i rozrywka

TEQUILA zdobyła wyróżnienie

TEQUILA zdobyła wyróżnienie

  Grupa taneczna TEQUILA z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie zdobyła wyróżnienie przyznane za " świeżość w starym stylu" podczas Konkursu tanecznego " Carnival Dance Attack 2015" organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. 


Turniej, który odbył się w Hali Sportowej ZSR Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku przy ul. Księdza Stanisława Suchowolca 26 ze względu na eliminacje trwał dwa dni (14-15 luty). Po przejściu przez eliminacje Tequila wraz z 8 innymi grupami startującymi w kategorii "Debiuty" powyżej 12 lat dostała się do drugiego etapu mając możliwość ponownej prezentacji na drugi dzień, po której została nagrodzona wyróżnieniem za świeżość w starym stylu rywalizując m.in. z zespołami z Białegostoku, Poznania, Łap, Ostrowi Mazowieckiej, Augustowa. 


Jury w składzie: FILIP CZESZYK, KATARZYNA BRYŁKA, JACEK OWCZAREK, RAFAŁ KAMIŃSKI  oprócz techniki, kompozycji i wrażenia artystycznego indywidualnie odnajdywała wartość każdej choreografii. 


Biorąc pod uwagę poziom prezentowanych umiejętności, możliwość obserwacji różnorodnych form choreograficznych wykonywanych przez zawodowe jak i amatorskie grupy oraz rywalizacje z zespołami ze znanych prestiżowych szkół tanecznych jest to bardzo cenne doświadczenie dla formacji z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie. 
Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów. 

 

 fot. Marcin Adamski, WOAK Białystok 

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.