środa, 1 lutego 2023

Sport

  • 3 komentarzy
  • 1687 wyświetleń

Tenis stołowy. Wygrana w Łomży

18 listopada grajewska drużyna sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrała zaległy mecz czwartej kolejki z AZS Łomża.

Z uwagi na obowiązki zawodowe zawodników, tenisiści stołowi MOSiR wystąpili w tym meczu w składzie: Krymski Marek, Ogrodnik Piotr, Sebastian Janiszewski i Skibniewski Eugeniusz- trener. Kapitan grajewskiej drużyny Krymski Marek poprowadził zespół do zwycięstwa w stosunku 9-5 a i sam wywalczył 4 punkty w tym 1 w deblu z trenerem Skibniewskim. Pozostali zawodnicy stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do osiągnięcia korzystnego wyniku. Piotr Ogrodnik wygrał 3 pojedynki i zdobył 3 punkty i najmłodszy Sebastian Janiszewski po emocjonujących pojedynkach dorzucił 2 punkty.                                                                                                                      

Następny mecz 5 kolejki już w niedzielę 20 listopada i wiceliderem białostockimi Dojlidami o godzinie 14.00. 

 

Komentarze (3)

Szacuneczek trenerze jest Pan wzorem do naśladowania

Pozdrawiam Pana Gienia, super trener wyglada

w czasie kiedy ten Pan pracował w grajewskiej szkole jako nauczyciel to też działo się i w super atmosferze i wyniki były i to nie tylko w tenisie stołowym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.