sobota, 28 stycznia 2023

Sport

  • 3 komentarzy
  • 1635 wyświetleń

Tenis stołowy. Wygrana w Łomży

18 listopada grajewska drużyna sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrała zaległy mecz czwartej kolejki z AZS Łomża.

Z uwagi na obowiązki zawodowe zawodników, tenisiści stołowi MOSiR wystąpili w tym meczu w składzie: Krymski Marek, Ogrodnik Piotr, Sebastian Janiszewski i Skibniewski Eugeniusz- trener. Kapitan grajewskiej drużyny Krymski Marek poprowadził zespół do zwycięstwa w stosunku 9-5 a i sam wywalczył 4 punkty w tym 1 w deblu z trenerem Skibniewskim. Pozostali zawodnicy stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do osiągnięcia korzystnego wyniku. Piotr Ogrodnik wygrał 3 pojedynki i zdobył 3 punkty i najmłodszy Sebastian Janiszewski po emocjonujących pojedynkach dorzucił 2 punkty.                                                                                                                      

Następny mecz 5 kolejki już w niedzielę 20 listopada i wiceliderem białostockimi Dojlidami o godzinie 14.00. 

 

piątek, 27 stycznia 2023

Ferie zimowe na sportowo

środa, 25 stycznia 2023

31. Finał WOŚP na sportowo

Komentarze (3)

Szacuneczek trenerze jest Pan wzorem do naśladowania

Pozdrawiam Pana Gienia, super trener wyglada

w czasie kiedy ten Pan pracował w grajewskiej szkole jako nauczyciel to też działo się i w super atmosferze i wyniki były i to nie tylko w tenisie stołowym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.