Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10530 wyświetleń

Taniej w aptekach

Do aptek weszły prawa wolnego rynku. Farmaceuci zaczynają powoli obniżać ceny leków chcąc pozyskać klientów. Na szybach można znaleźć plakaty informujące o promocjach i tańszych lekach. Karty stałego klienta oraz marketing coraz odważniej wkraczają do aptek.

Do 2003 roku ceny leków ustalał minister zdrowia. I były one niezmienne, gwarantując aptekarzom stałe dochody.

- Osobiście doświadczyłam, że ceny tego samego leku różnią się w zależności gdzie je kupiłam. W miesiącu wydaję średnio około 70 zł na lekarstwa- zatem zaczęłam szukać „tańszych aptek”. Panie w okienkach stały się też bardziej „zaangażowane” – poinformowała nas mieszkanka os. Południe w Grajewie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Dziękuję za takie tańsze leki -ostatnio przez taki miałem przez tydzuień sraczkę. Wolę zapłacić drożej i nie mieć metalicznego smaku w ustach i dolegliwości żoładkowych spowodowanych tańszym polskim zamiennikiem

Emeryci lub ich rodziny piszcie która apteka w Grajewie sprzedaje lekarstwa w cenach odpowiadających Naszym ograniczonym środkom pieniężnym!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.