środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13216 wyświetleń

Taksówką po mieście !

W Grajewie z dniem 1 stycznia 2008 prawdopodobnie przybędzie 5 nowych taksówek.

Rada Miasta Grajewo może przydzielić 5 nowych licencji na wykonywanie transportu drogowego taksówkami na teranie miasta Grajewo.

Jak często korzystasz z usług Taxi?

Komentarze (8)


Czy wraz ze zwiększeniem liczby taksówek , będzie zwiększona liczba postoi ?

I coż z tego ze bedzie zwiększona liczba taksówek skoro i tak nie można z niej skorzystac wtedy kiedy najbardziej sie tego potrzebuje. Czesto wracam do Grajewa pociagiem o godzinie 22 i nie ma żadnych taksówek. A ma dworcu powinan stac przymusowo chociaż jedna:(.

druga kwestia jest wysokosć poniesionej opłaty!

Przesada by z dworca na Os. Południe zapłacic 13 zł. Ludzie w większych miastach nie ma mowy o tym by za taka trase tyle płacić.

wiem ze w innych miastach sa taksowki ktore jezdza cala dobe i tylko za 6 zlotych woza na terenie miasta

ile kosztuje przejechany kilometr w grajewskich taksowkach

o to chodzi w ty, wszystkim ze to cale Grajewo... jego uroki......

Popieram pomysł. Ostatnio w niedzielę wyborczą byłem na PKP o 14 i na postoju żadnej taxi nie było. A co do cen to szkoda gadać ... W Augustowie przejazd przez całe miasto wynosi 6-7 zł , w Białymstoku więcej ale tam są odległości większe do pokonania .

Kochani Grajewianie ciekawe czy chcelibyscie czekac na kogos klienta ktory znajdzie sie albo i nie znajdzie za 6 zł stac na postoju taksówek i czekac na klienta ktorego moze nie byc. Troszke współczucia prosze. Bo 13 zł za przejazd to zadne pieniadze. A porównywanie Białegostoku do Grajewa to wydaje sier mi ze to tak jak porównac Zaborowo do Grajewa. W Bialymstoku taksówkarz moze miec 30 klientów po 6 zł a w Grajewie iloe moze miec taksówkarz tych klientów ? pomyslec troszke prosze.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.