wtorek, 3 października 2023

Sport

  • 11 komentarzy
  • 9285 wyświetleń

T. Siejewicz - trenerem

Grajewo
6 lipca br. na spotkaniu Zarządu KS Warmia Grajewo, zapadła decyzja o wyborze nowego trenera.

"Nowym trenerem po podpisaniu dokumentów zostanie Tadeusz Siejewicz z Białegostoku. Jeżeli chodzi o ligę, w której będzie grać Warmia - ostatecznie przygotowujemy się na IV. Uważam, że w obecnej sytuacji klubu lepszym wariantem jest IV liga, musimy wszystko jakoś „poukładać”.
Jak najszybciej (prawdopodobnie jutro tj. 7 lipca) nowy trener będzie w Grajewie na rozmowach. Oczywiście przedstawił On pewną wizję drużyny. Jak będzie pracował, przeprowadzał treningi, ustalenia spotkań sparingowych - to w późniejszym czasie. Pan Siejewicz trenował m.in. Spartę Augustów, Hetman Białystok, ale teraz ważna jest przyszłość.
Panowie Matysiewicz, Sobczyk czy Kozikowski jak dotąd pomagają cały czas - trenują przecież młodzieżówki. Współpraca między seniorami i drużynami młodzików musi być i to też jest celem obecnego zarządu. Nie powinna powtórzyć się, sytuacja jak obecnie, była jakaś przerwa i nie mamy swoich młodych zawodników z Grajewa, oni muszą mieć gdzie grać, czyli w seniorach.
Od kibiców oczekuję poparcia, frekwencji na meczach, dopingowania drużyny. Czeka nas naprawdę ciężka praca przez najbliższe miesiące. Na początku nie będzie może wyników, jakich byśmy oczekiwali, jeżeli będą to tylko się cieszyć. Jest bardzo trudna sytuacja i musimy z tego wyjść i to wspólnie, nie tylko prezes i działacze – zawodnicy grają dla nas wszystkich" – dla e-Grajewo Radosław Zolnik, prezes KS Warmia Grajewo.


Tadeusz Siejewicz - lat 54, wychowanek Klubu Wigry Suwałki, zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok. W 1982 r. zakończył karierę piłkarską i rozpoczął pracę trenerską, trener m.in. czwartoligowej Pogoni Łapy.

e-Grajewo.pl
foto:jagiellonia.neostrada.pl

poniedziałek, 2 października 2023

Aqua Fitness - zdrowy kręgosłup

niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

Komentarze (11)

ciekawe co z tego bedzie

a ja tam się szykuję na derby czyli Wissa - Warmia.
PS. i tak wiadomo kto wygra :)

To kto wygra takie derby?????ale jestescie pewnie ze wygracie ... hehe . moze byc inaczej./.. :D

Napewno kibice czekajo na derby IV ligi pomiedzy wissa-warmia !!!!! A moze jednak w III lidze wigry-warmia LKS-warmia i Ruch-warmia

Zobaczymy:]Ja stawiam na Wissę!!!

ja na warmię zawsze wygrywali z cukiernikami

Piękna laurka dla Siejewicza "trener m.in. czwartoligowej Pogoni Łapy". Może sięgnijcie lepiej do wyników jakie Pogoń Łapy osiągnęła dzięki poczynaniom Pana Siejewicza. (Polecam analizę wyników drużyny z Łap pod koniec rządów Siei).
Piłkarze mówili, że jedyne co potrafi to brać apanaże. Coś w tym jest, bo wyników nie było. Pan Siejewicz skłócił między sobą zawodników, co spowodowało brak chęci do gry w drużynie. Sami zawodnicy odnosili się do treneta tak jak on do nich- wulgaryzmów cała masa... Reasumując, kiedy odszedł Pogoń wciąż miała kiepską sytuację, bo chłopaków musiał pogodzić "grający trener". Teraz Pogoń może tylko się cieszyć, bo rundę wiosenną zakończyła z imponującym jak na ten klub sumą oczek. Co zaś się tyczy Warmii... Wychodzi na to, że na hurraoptymizm zdecydowanie za wcześnie. Pożyjemy zobaczymy- jednak (obym się mylił) wszystko wskazuje na to, że "Sieja" może przyczynić się do dalszego upadku klubu. Początkowo śpiewka będzie znana "brak zgrania, braki w kadrze, trzeba poczekać na wyniki". Oby Warmia, w przeciwieństwie do Pogoni, za Siei doczekała się konkretnych wyników. Wszystkich zainteresowanych i niedowiarków zapraszam do dyskusji na forum internetowym Pogoni Łapy: www.pogonlapy.webpark.pl
Popatrzcie jak tam jest komentowana wiadomość o bytności Siejewicza w Grajewie. Jakoś nie dostrzegam słów zazdrości, że tak "dobry treneiro" zawładnął rywalem w czwartoligowych zmaganiach.
Ludzie ratujcie naszą Warmię, bo to już nie równia pochyła, to AGONIA!

Jak ktoś bedzie miał fotki z modernizacji stadionu to niech zapoda na Forum kibiców Warmii Grajewo

te na 3cim zdjeńću to i qrna trenójo !!
a jo !! tylko bonki zbijać potrafjo!! ty tam mje nie lerz tylko za piłku sie bierz a ty drugi sie nie drap po genitaljach bo sę łurwiesz niechconcy instrumenta !

wissa przejdzie 4 liga podobnie jak lige okregowa. niepokonana nasza wissunia mkochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda was chłopaki-mieliście niezły zespół.Siejewicz rozwali drużynę;skółci-wyrwie niezłą kasę z klubu-i po róndzie jesiennej i tak wyleci.Dłużej jak jedną róndę nigdzie nie zagrzał miejsca.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.