Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 10797 wyświetleń

T. Gryn o Warmii Grajewo

Spotkanie z Tadeuszem Grynem byłym już wiceprezesem KS Warmia Grajewo.


Prosimy o refleksję na temat Pana rezygnacji z funkcji wiceprezesa KS Warmia Grajewo

"Po pierwsze jako Klub musieliśmy zapłacić wysoki podatek, którym się nikt odpowiednio wcześniej nie „zainteresował”, następnie sprawa walkowera dla Unii Skierniewice w rundzie jesiennej - również i tu nikt nie poniósł konsekwencji i nie chciał na ten temat dyskutować. Nie bez znaczenia pozostawała sprawa głównego sponsora, którego trzeba było prosić cały czas o pieniądze, które były zagwarantowane dla klubu jednak kiedy trzeba było je wypłacić wtedy był kłopot. Przy tych układach jakie są (były) ta drużyna nie ma szans iść dalej, a przecież gra się po to żeby wygrać a zwłaszcza robić postępy, iść do przodu...

To co jest aktualnie to trwanie w niebycie - tak nie można „robić piłki”. Miasto ze swojej strony powinno również przeznaczyć dla klubu np.10 tysięcy zł rocznie, wtedy czuło by się że jesteśmy wspierani i popierani w tym co robimy. Ja osobiście lubię konkretne rzeczy, wtedy człowiek wie na czym stoi.
Warmia nigdy wcześniej nie była w III lidze - jest to niewątpliwie wizytówka miasta. Niestety nie ma klimatu, żeby tam dalej pracować i żeby ten klub się rozwijał.
Bardzo lubię piłkę nożną i będę angażował się w młodzieżową piłkę nożna. Pozdrawiam wszystkich kibiców - Tadeusz Gryn


T. Gryn - Prezes PUK w Grajewie, wiceburmistrz minionej kadencji.


e-Grajewo.pl

Komentarze (18)

Bardzo Pana prosimy, niech się już w nic nie angażuje, bo zwykle kończy się to katastrofą. Oby tak nie było w przypadku Warmii, za której obecny stan ponosi Pan bezpośrednią odpowiedzialność.

10 tys. rocznie od miasta?
To przejęzyczenie?
Chyba, że od każdej osoby na stołku, w tym w spółkach komunalnych, w mieście?

Tak się składa, że Warmia już wcześniej miała okazję grać w III lidze, i to zarówno tej regionalnej (kiedy III liga obejmowała zasięgiem tylko województwo) jak i tej makroregionalnej, podobnej kształtem do tej dzisiejszej. To tak dla ścisłości.
Co ro reszty wypowiedzi - niech Pan powie wprost, że w chwili obecnej praca w PUK-u jest dla Pana najważniejsza, a interesy Warmii niestety czasem z tym kolidują (typu udostępnienie nieodpłatnie sprzętu do wyrównania boiska).
Zgadzam się co do sponsora, już wcześniej zresztą sygnalizowałem tu, że ze swej strony bojkotuję produkty tej firmy.

Facet dobrze gada ale co z tego. Tak jest wszędzie jak jest kasa są też figuranci aby pare złote wyrwać dla siebie, chociaż czasem zdarza się że ktoś pożyczy własną kasę na wypłatę lub cos ale szybko chce ją odzyskać. Tak więc liczy sie tylko sponsor - chodz nie taki który bawi się w kotka i myszke i ma kaprysy czy dać czy nie. Oby Warmia grała jak najdłużej w III lidze.

popieram pana Gryna! wszyscy potrafia sie madrzyc...a jak sie trzeba wziac do roboty to madrale chowaja glowe w puiasek; nie ma czasu, duzo pracy , rodzina itp; umiemy wytykac bledy innym, ale zeby tak pokazac swoje osiagniecia to niema takich; od gadania jescze nic sie nie zrobilo... :(

Borawski wykorzystuje tylko wizerunek klubu. Niech zabiera swoje marne grosze i jedzie do sejmu. Wole Warmie w IV lidze bez przydomka MLEKPOL niz III ligowa niewiadoma z ogonem w nazwie.

Ja uwazam,ze pan Gryn poprostu wie kiedy sie wycofac....

hehe.ciekawe kto na mecze biegał w koszulce Mlekpolu a teraz bojkotuje jej produkty??

Panie Gryn, mówi pan o podatku. A czy za jego nieodpowiednie naliczenie nie była odpowiedzialna księgowa desygnowana właśnie przez pana z urzędu miasta? Jeśli chodzi o konsekwencje za walkower to z tego co wiem poniósł je dyrektor Szumowski. A czy pan jako wiceprezes klubu zrobił coś ku temu , zeby ta drużyna miała swojego kierownika który zajmowałby się wypełnianiem protokołów meczowych? A sprawa wyrzucenia przez pana firmy Purzeczko z ochrony Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych? ... Pan Purzeczko cały czas pomaga dla klubu a pan traktuje go jak personę non grata. Czy to jest działanie na korzyść Warmii?....Taka jest prawda. ...

Dla Gryna warmia jak i bezpieczne Grajewo i inne stowarzyszenia potrzebne były tylko i wyłącznie do polityki , ...

załosne !!! kiedyś byli Juniorzy starsi grało nam sie dobrze !! wyniki jak wyniki ! ale przynajmniej było zajęcie , a teraz co CO JEST W TYM NUDNYM GRAJEWIE !!!!!!! NIE WAŻNE JAKI TO CZŁOWIEK !!!!!! NIC NIE POMOŻE !!!!! JEŚLI CZYTA TO czyta ktoś z urzedów ALBO KTOŚ ważny TO NAPRAWDĘ NIC NIE ROBICIE BY BYŁO DOBRZE DLA GRAJEWIAKÓW !!!!!! dlaczego !!!! ????? odpowiedzcie DLACZEGO ????

chyba 1mln euro rocznie!!!

haha warmia grajewo

Warmia wstyd!!!W tym klubie wszystko działa przypadkowo.Prezesi-uczniowie,kiepscy piłkarze,mała ambicja(kiedy ktoś wreszcie powie otwarcie gramy o II ligę) i podejrzani pseudo-sponsorzy.Panowie, to istny kabaret!!!

trzeba miec honor i nie uciekac z toncego okrtu

..duzo mowil nic nie robil...wielki mi dzialacz..

przychylam się do wypowiedzi"STAREGO KIBICA" ....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.