Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10482 wyświetleń

Szukają "lewego elektryka"

Policjanci poszukują mężczyzny, którego portret pamięciowy prezentujemy. Poszukiwany dokonuje oszustw podając się za pracownika zakładu energetycznego.


Policjanci poszukują mężczyzny, którego portrety pamięciowe prezentujemy. Poszukiwany - od września ubiegłego roku do 14 stycznia 2017 roku dokonał na terenie powiatu wysokomazowieckiego wielu oszustw na tzw. elektryka. W każdym z przypadków mechanizm działania sprawcy był podobny. Mężczyna z portretów pamięciowych wchodził do domów samotnie mieszkających, starszych osób i pod pozorem wymiany licznika energii elektrycznej lub sprawdzenia instalacji wyłudzał pieniądze za tę usługę. Z ustaleń wynika, że może poruszać się samochodem osobowym marki audi, koloru niebieskiego, o początkowych numerach rejestracyjnych NEL. Ustalenia wskazują również, że poszukiwany może zamieszkiwać na terenie województwa podlaskiego bądź warmińsko – mazurskiego.

Rysopis sprawcy: z wyglądu około 35 lat, wzrost około 180 centymetrów, krępa budowa ciała. Ubrany był w kurtkę koloru ciemnego z czerwonymi paskami na rękawach, czapkę z dzianiny koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę prezentowaną na portretach pamięciowych lub w jakikolwiek sposób mogą pomóc w ustaleniu personaliów prezentowanego mężczyzny prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerami telefonów: /86/ 474 17 00 /86/ 474 17 12 bądź z najbliższą jednostką Policji pod nr 997 lub 112.

 

Komentarze (1)

Podany rysopis, jest foto ico? Zadnego komemtarza z danymi zlodzieja? Chyba zdjecie pokazuje nieistniejacego czlowieka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.