wtorek, 25 stycznia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 8646 wyświetleń

Sztafeta SP 2 na podium

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 im Adama Mickiewicza w Grajewie zdobyła brązowy medal Igrzysk Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Sztafeta dziewczyn uplasowała się na dziewiątej pozycji.
 
- Długo czekaliśmy na ten medal. Od siedmiu lat chłopcy awansują do wojewódzkiego finału, jednak zawsze brakowało szczęścia do podium. Tym razem bieg dobrze się nam ułożył. Na każdej zmianie trzymaliśmy się w czołówce. Były nawet szanse na włączenie się o zwycięstwo - relacjonuje Dorota Organek, wuefistka „Dwójki”.

W klasyfikacji chłopców i dziewczyn bezkonkurencyjne okazały się sztafety ze SP w Wasilkowie. Drugie miejsce zajęły odpowiednio SP nr 1 Siemiatyczach, SP nr 1 w Łapach. Trzecią lokatę w klasyfikacji dziewczyn „wybiegały” zawodniczki z SP nr 3 w Bielsku Podlaskim.
Zawody rozegrano w ostatnią sobotę 20 października na leśnych trasach Pietrasz w Białymstoku. Biegi odbywały się systemem 10x800 metrów. Prawo startu uzyskało 20 sztafet wyłonionych na szczeblu Powiatu i Półfinału Wojewódzkiego.

AM

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (1)


"Maratonka" Grajewo gratuluje sukcesu na szczeblu województwa. Zachęcamy do uprawiąnia biegania również Waszych rodziców. Życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.