Wiadomości

  • 44 komentarzy
  • 5180 wyświetleń

Szpital wyróżniony za wysoką jakość opieki medycznej

Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie zajął V miejsce w rankingu "Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group".

Projekt ten ma na celu promocję najlepszych praktyk w publicznej służbie zdrowia oraz zweryfikowanie, które szpitale osiągają najlepsze wyniki zarządcze i finansowe.

Zestawienie docenia publiczne placówki medyczne, które wykazują się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną.

 

BFF Banking Group należy do włoskiej spółki Banca Farmafactoring S.p.A.  Oferują finansowanie dla sektora medycznego w Polsce. Specjalizują się w faktoringu i finansowaniu krótko- i długoterminowym, usługach związanych z instrumentami kapitałowymi, bankowością i płatnościami korporacyjnymi.

 

Komentarze (44)

Ilu ludzi oni tam zaciukali! Pfu na nich!

Najwyższa jakość?/
Darujcie sobie te puste pochlebstwa, bo sam sprzęt nie czyni ludzi zdrowymi a ludzie ten obsługujący.

Dooobre sobie. Siedzenie na sorze po 7 godzin czekanie aż na oddział przyjmą. Mistrzostwo. Pogrzebwy nie przypadkowo wybral lokalizację naprzeciw

. Siedzenie po 7 godzin na sorze czekanie na przyjęcie na oddział bo się gora z dołem nie umieją porozumieć, suuper

To jest chyba jakis zart !!!

To ja już nie wiem o co kaman

A to już prima aprilis ?

To że takie spółki działają w Polsce,jest przyczyną braku pieniędzy w systemie opieki zdrowotnej. Obecny zarząd szpitala jest na plus.

Jak widzę jakiś ranking organizowany przez którykolwiek bank to samoistnie narzuca mi się pytanie: najlepszy dla kogo?

Jak ja się cieszę.....

Przy ocenie powinni wziąć opinie pacjentów odnośnie szczególnie pielęgniarek do których bez pały nie podchodź i głodowe racje jedzenia /

Propaganda niczym z PRL-u...

To chyba jakieś jaja . Mówią że jak trafisz do szpitala to wychodzisz z niego przez kostnicę

Proszę jeszcze napisać za który rok to wyróżnienie.

Ten szpital to porażka. Powinien dostać wyróżnienie za chamstwo i brak kompetencji /

To chyba jakaś kpina?

Zakłady pogrzebowe wymyśliły jakiś ranking?

to chyba jakaś kpina.

Żart to mało powiedziane. Zapraszamy zatem na leczenie do Grajewa... Szybko zweryfikuje się ranking. Jak ktoś wcześniej napisał - bez kija nie podchodź.

Tak to jest jak wąska grupa zainteresowanych sama sobie nawzajem przyznaje wyróżnienia.

Ręce opadły już dawno....

Co .....wolę tam nie trafiać.Chyba że masz znajomości to i opieka dobra .

Dlaczego potrafimy tylko wypowiadać się na forum, przecież możemy pisać petycję, bądż iść porozmawiać ,co nas nurtuje, z czym złym się zetknęliśmy, czy procedury obsługi pacjentów są przestrzegane etc..

Ten ranking to chyba opiera się na podliczeniu ankiet od zadowolonych pacjentów ;)

To ranking banku do chu.. Pana obudźcie się w końcu kur..

Z kim chcesz rozmawiać, że starostwem, czy z dyrektor? Uwiez żaden z nich Ci nie pomoże. Tak jak nie pomaga nam biednym robolom. Tym dużym i tym maleńkim. Szkoda słów.

chyba ze skargą do Pana Boga

Wyróżniony za co? /?

Boże czy wy czytać umiecie. Skąd ten tytuł? Szpital dostał 5 miejsce za podpisanie kontraktu z Nfz a nie za wysoką jakość opieki medycznej.

Z tego co wiem to Sanepid chce zamknąć oddział chirurgii, bo nie spełnia standardów to po pierwsze, a po drugie P. Dyrektor zamiast wyremontować ma zamiar połatać i pomalować hahaha cyrku ciąg dalszy. Więc za co te nagrody to nie wiem.

Oj tam to nagroda powinna być przyznana Pani która prowadzi swój folwark, zatrudnia osoby z Ełku i sprowadza swoje koleżaneczki a że dyrektorka tego nie widzi że nią rządzi i świnie jej podklada to szok. Obudzi się z ręką w nocniku z taką naczelną.

Tak dlaczego my nie mozemy tak jak w innych szpitalach u siebie dorobic dodatkowym dyżurem tylko trzeba jezdzic do Ełku?A pani naczelna z Elku swoje osoby zatrudnia ,ktore nie znaja szpitala i specyfiki pracy na danym oddziale i pracuja byle jak, bo po co się wysilać..

Jakiś żart bo ktoś głupi

Chyba jakiś żart nie wieże

Do pracownika: w Ełku dziewczyny nie mogą dorabiac w swojej placówce dlatego jadą do nas lub idą do konkurencyjnego szpitala u siebie. Jeżdżą do Giżycka Augustowa. Jedz i Ty. Nikt Tobie nie zabrania dorabiac w innych placówkach, wymagana jest tylko odrobina chęci. Nooo ale lepiej siedzieć na tyłku i narzekać jaka to Naczelna lub Dyrektor niedobre. To ze inne dorabiają w innych placówkach to tylko szacun...ile to ich kosztuje to tylko one wiedzą. Mało czasu dla siebie dla rodziny, ciągle w rozjazdach...no ale zaraz powiesz ze po co im ...ano nikt niech nikomu nie zagląda w portfel i w jego garnek. Skoro dorabia to ma w tym jakis swój cel... nie oceniajmy dziewczyn którzy pracują u nas w szpitalu z Ełku. Wykonują swoją pracę dobrze, nie krzywdzą pacjentow. Pracują tak jak potrafią . A trudno jest w naszym środowisku w szpitalu wbić się w klany pielęgniarek z danego oddziału... Bo to przecież nocki zabierają czy też swiateczne...prawda? Często to się słyszy wśród personelu.. Ale skoro jest grafik ułożony na dany miesiąc to musi tak aby aby każdy dyżur był.zabezpieczony odpowiednią ilością personelu. Kochani mniej jadu w nas...Bo nie wiemy czy za miesiąc nie będziemy dorabiac np w Ełku i też np w weekend...I nie daj Boże trafimy na Marysię np która dorabia u nas a jest z Ełku...jak spójrzmy jej w oczy...? Troche mi wstyd za was pracowniku....

Do Buahaha: SOR robi swoje w miarę szybko nie ma co ale reszta zależy od góry wielmożni państwo doktorzy póki dupy rusza schodzi 5 godz szkoda slow pognać ich na zbity pysk

Do bywalec szpitala : nikt nikomu nie żałuje dorabiać. Tylko grafik nagminnie jest układany pod te Panie dojeżdżające. Stała kadra i pracownicy z Grajewa mają dostosować się do grafiku szpitala z Ełku. Jeżeli dodamy do tego że w dni świąteczne gdzie stawka za godzinę pracy jest wyższa ponownie pojawia się pracownik z Ełku, to proszę nie dziwić się narastającej frustracji. Nikt nie jest głupi i ludzie potrafią połączyć elementy tej marnej ukladaniki. To niech ta przykładowa Pani Marysia ma dyżury dzienne kiedy jest najwięcej pracy przy najniższej stawce. I będzie zgoda, nikt nikomu w gary nie będzie zaglądał. Ludzie którzy są na stanowiskach i nie są mieszkańcami Grajewa kreują taką politykę że inaczej nie można ułożyć grafiku a winni są oczywiście ci źli grajewianie. A bywalec szpitala to chyba też nie jest z Grajewa, chyba że co gorsze jest poplecznikiem na czyiś usługach.

Do tez bywalec szpitala: ok, może i trochę racji w tym masz. Ja wiem swoje Ty wiesz swoje. Ilu jest ludzi to tyle jest racji. Ok. Boli trochę ze mówisz że my grajewianie jesteśmy ci źli...czyżby? A może po prostu nie umiemy walczyć o swoje lub nie potrafimy iść na.kompromisy.. A tak na marginesie to jestem z Grajewa od urodzenia i nie jestem niczyjim poplecznikiem na żadnych usługach. Po prostu potrafię słuchać to co mówią inni A uwierz mi mówią wszystko i wszędzie....

Poproście związków to wam pomogą

Nie przesadzajcie z tymi dorobkami czy już te pensje pielęgniarskie takie głodowe są , ze aż trzeba po Ełkach szukać lub odwrotnie i dorabiać nie bądźcie tacy łakomi na tą kasę

Bywalec masz rację, tak na ten szpital rozpier....ze wszyscy będziemy pracy szukać, zobacz co dzieje się między nimi w admi, /

Jak trudno zatrudnić koleżankę z ulicy, oj trudno

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.