piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10454 wyświetleń

Szpital ważne głosowanie

31 stycznia br. Rada Powiatu podczas obrad sesji podjęła uchwałę w sprawie działań Zarządu Powiatu Grajewskiego dotyczących dalszych losów Szpitala Ogólnego w Grajewie.


Jednocześnie zobowiązała Zarząd Powiatu do wykonania uchwały. Zadaniem Zarządu jest przygotowanie i przedstawienie na następnym posiedzeniu, materiałów dotyczących przeprowadzenia restrukturyzacji finansowej i przekształcenia szpitala w formę spółki prawa handlowego. Wtedy to, po rozważeniu przedstawionych materiałów podejmie dalsze działania.


„Dzisiejsze głosowanie nie przesądza o przyszłości Szpitala Ogólnego w Grajewie, w połowie lutego zapadnie ostateczna decyzja, Zarząd ma zatem czas na przygotowanie odpowiedniej dokumentacji” –radny Dariusz LeończykPREZYDIUM RADY POWIATU GRAJEWSKIEGO

STANISŁAW KOSSAKOWSKI - Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego
JERZY J. NIKLIŃSKI - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego
JÓZEF T. MALINOWSKI - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego
--------------------------------------------------------------------------------

RADNI POWIATU GRAJEWSKIEGO

JAROSŁAW AUGUSTOWSKI
JAN CIECIERSKI
ANTONI CYBULA
KAZIMIERZ CZYŻEWSKI
STANISŁAW KOSSAKOWSKI
ZYGMUNT KRUSZYŃSKI
EUGENIA KULESZA
DARIUSZ LATAROWSKI
DARIUSZ LEOŃCZYK
JÓZEF T. MALINOWSKI
JERZY J. NIKLIŃSKI
ALICJA RUTKOWSKA
JAN STRZELCZYK
JAN WOJEWODA
RAYSZARD WOLWARK
ALINA U. ZAWADZKA
ROBERT ZIEMKIEWICZe-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (10)

Radni zróbcie wkońcu porządek z tym szpitalem niema na co czekać Związki rozgonić na zbity pysk bo zamiast usiąść razem i wziąć się do rozwiązywania problemu dotczącego społeczności Powiatu to związkowcy patrzą bardzo wąsko wkoło siebie

Ta firma co chcecie podpisac z nia prywatyzacje-to fikcja. Juz zbankrutowala w innych szpitalach.Wiec po co wpychacie NAS w jej rece.Jesli chcecie sprywatyzowac szpital -to zrobcie to miedzy soba .a nie firma juz padnieta i procesujaca sie z innymi szpitalami miedzy innymi z BOLESLAWCEM!!!!

Co Starosta robił dla szpitala od 1999 roku, od kiedy piastuje władcze stanowiska w powiecie (wcześniej jako Vicestarosta)????

Radni zaś pilnują swoich diet i też nie mają czasu na twoją chorobę,,chory",i kogo tu rozgonić ,może chorych po różnych jeszcze istniejących szpitalach.

uchwała zostala podjeta 15 glosami za i 1 przeciw. 12 glosow za a 4 przeciw przeglosowano poprawke do projektu uchwaly.

a wszystko przez tego komuniste Gierka, to on na nasze utrapienie zatwierdził budowę tego nieszczęsnego szpitala przez, który po nocach spać nie może rada i zarząd powiatu. Rosły by tam sobie teraz kartofle i porzeczki i kłopotu by nie było. Stary budynek szpitala - nie obciążony długami, stoi na ul.kolejowej, - może zacząć wszystko od nowa?

Ta firma co chcecie podpisac z nia umowe tylko wyprowadzi ze szpitala pieniadze jakie tam znajdzie i bedzie po balu

Tak wróćmy do starego budynku szpitala! Tylko ciekawe gdzie tych wszystkich pacjentów pomieścimy?!!!

nie macie jus co robic...nieługo w ogóle zostaniemy bes szpitala:/ w mniejszych miejscowosciach mają porządne szpitale ale u nas radni nie potrafią zadbac o nas tylko o swój interes...co burmistrz zrobił dla grajewa? tylko zakazy i nakazy:/:/ ludzie zastanówcie sie

Będąc na spotkaniu z panem starostą odniosłam wrażenie że radnym chodziło o to by zabłysnąć przed zebraną publicznością przybyłą ze szpitala, te potyczki słowne były poniżej krytyki. Zadając pytania i oskarżenia pod adresem pana starosty trzeba mieć jakieś konkretne dowody a nie tylko zasłyszane informacje, wiadomo że na takie zarzuty bez dowodów nikt nie powie prawdy. takie pytania uważam za dziecinne i naiwne. A co do sprawy szpitala to sprawa była dawno przesądzona głosowanie zrobiono tylko dla zachowania formy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.