wtorek, 28 czerwca 2022

Wiadomości

SzOP w LO

W dniu 01.04.2009 r. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika przystąpiło do projektu „NOWE ASPIRACJE – zmiana postaw i kompetencji uczniów” realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W powiecie grajewskim projekt ten realizowany jest tylko w naszej szkole. W ramach tego projektu utworzono Szkolny Ośrodek Przedsiębiorczości (SzOP), który będzie działał do 30.06.2010 r. Zajęcia prowadzone w SzOP są ukierunkowane na przyszły wybór edukacyjny uczniów, rozwijanie zainteresowań uczniów dążących do poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości oraz promowanie postaw przedsiębiorczości.

W ramach działalności SzOP w maju uczniowie wezmą udział w konkursie na Łomżyński Biznesplan. Na realizację programu merytorycznego otrzymaliśmy zestaw komputerowy i drukarkę laserową. Uczestnicy projektu (ok. 600 uczniów) otrzymują niezbędne materiały szkoleniowe. Zajęcia prowadzi pracownik w/w Uczelni, nasz nauczyciel podstaw przedsiębiorczości Pani Krystyna Wyłuda – doradca zawodowy i przedsiębiorczości - Dyrektor Andrzej Jasiński

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.