Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12211 wyświetleń

Szkolenie techników budownictwa


         Uczniowie Zespołu Szkól w Wojewodzinie kształcący się w zawodzie technik budownictwa mieli okazję uczestniczyć w bardzo atrakcyjnej formie zdobywania doświadczenia zawodowego. Zostali, dzięki staraniom nauczyciela zawodu, zaproszeni na szkolenie przez firmę PERI. 

         PERI jest największym na świecie dostawcą systemów deskowań i rusztowań. W Polsce ma swoją siedzibę w Płochocinie pod Warszawą. Tematem przewodnim szkolenia było zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami deskowań w dziedzinie budownictwa. Dr inż. Janusz Rzepka przedstawił również genezę i funkcjonowanie firmy na polskim rynku. Uczniowie uzyskali certyfikaty ukończenia szkolenia.

        Szkolenia  w nauce zawodu są formą bardzo efektywną i pożądaną przez nauczycieli i uczniów. Dla przeszłych techników budownictwa w najbliższym czasie będzie zorganizowane szkolenie przez firmę CERESIT na miejscu. Nauczyciele wykorzystują takie formy praktycznej  nauki wszystkich zawodów w Technikum w Wojewodzinie. Najwięcej jednak kontaktu z zawodem mają technicy żywienia i technicy hotelarstwa wyjeżdżający bardzo często do zakładów gastronomicznych i hoteli w celu  poznawania zasad ich funkcjonowania. Informacje z takich form edukacyjnych zamieszczane są na stronie Szkoły.
 


Komentarze (2)

jakie młode Panie nauczycielki:) fajna sprawa z tym szkoleniem

Praktyka to podstawa dzisiejszego nauczania. Budowlańców trzeba dużo, jest dla nich praca.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.