wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 8333 wyświetleń

Szkolenia w ginących zawodach

Szkolenia w ginących zawodach

Ochotnicze Hufce Pracy prowadzą rekrutację młodzieży na szkolenia w ginących zawodach, takich jak: kowal, kowalstwo artystyczne, renowacja mebli, kołodziej, bednarz, brukarz,  kamieniarz, zdun, cukiernik, wędliniarz, masarz według tradycyjnych receptur, tkacz, krawiec, strzecharz, gonciarz. Dopuszczenie uczestnika do udziału w szkoleniu związane jest z posiadaniem przez niego kwalifikacji w jednym z następujących zawodów: ślusarz, stolarz, murarz, tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kucharz i pokrewne, krawiec, dekarz. Uczestnikiem szkolenia może być również osoba, która ukończyła przyuczenie do wykonywania określonej pracy. Szkolenia odbywać się będą w CKiW w Roskoszy. Szkolenia przeznaczone są dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w przedziale wieku 18-25 lat. Koszty szkolenia,  zakwaterowania i dojazdu pokrywa OHP.

Zgłoszenia przyjmowane są do 09 marca 2017r. Więcej informacji dotyczących szkoleń można uzyskać w Hufcu Pracy w Grajewie, ul. Ełcka 30, w godzinach 7:45-15:45, lub telefonicznie pod numerem 86-261-03-09.  -informuje komendant HP w Grajewie Teresa Maciorowska

Komentarze (2)

Szkoda że tylko w określonym przydziale wiekowym mam w w zawód.

Może lepiej robić szkolenia w powstających zawodach, a nie ginących?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.