Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 4773 wyświetleń

Szkolenia dla strażaków na nowej S61

W dniach 17-19 sierpnia na drodze ekspresowej S61 Szczuczyn - Ełk odbywały się szkolenia dla strażaków z powiatów grajewskiego, ełckiego oraz piskiego z zakresu demontażu przejazdów awaryjnych dla służb ratunkowych.

Ten fragment drogi S61 ma zostać już niebawem udostępniony dla ruchu.

 


Fot. OSP Prostki, OSP Szczuczyn

piątek, 30 września 2022

Transmisja z sesji Rady Miasta Grajewo

Komentarze (10)

Niebawem, czyli kiedy?

Niebawem to już od początku roku piszą....

I dzięki PIS owi Polska b ma połączenie z resztą świata a lewaki dalej plują na Polskę i nie mogą przepatrzeć że KACZYŃSKi naprawdę robi coś dla tego kraju a PO nic nie może zrobić nic żeby to ztrzymac Oj będzie nagana od Niemców co panie tusk? Żadnej posady ani nagrody o fundacji niemieckich BRAWO PIS

Naucz się poprawnie pisać. Twoja ortografia jest wprost proporcjonalna do rozumku który masz. A dodatkowo, gdzie tutaj ktoś chwiali PO i krytykuje PiS? Masz jakieś urojenia?

Jakie ma połączenie? Z Kim? Będzie otwierany jeden kawałek do Ełku, reszta cisza. Obodnica Łomży złapała opóźnienie i miała być otwarta w q4 2021. I co? Tak właśnie pięknie PiS buduje: z opóźnieniami, S61 jest niepełna i nie wiadomo kiedy będzie w całości. A S8 to tak żebyś wiedział to może została i dokończona za PiS, ale przygotowanie, dokumentacja, pozyskanie finansowania z UE to na pewno nie była zasługa PiS.

Lolo. Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil.!

Jak już chciałeś zabłysnąć to trzeba było zabłysnąć wiedzą a nie głupotą Informacje na temat budowy dróg są dostępne dla wszystkich bez problemu można sprawdzić co gdzie kiedy Od planowania,decyzję środowiskowe,finansowanie,ukończenie itd.itp. a z kad UE ma te pieniądze

chamstwa w narodzie nie brakuje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.