niedziela, 26 maja 2024

Szczuczyn

Szczuczyńskie "Serducho"

„Niech uśmiech na twarzach tych,

 którym możemy pomóc będzie dla nas wszystkich największą nagrodą.”

 

Ponad dwa lata temu a dokładnie 7 października 2020 roku do siedziby Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” dotarła instalacja w kształcie serca do zbiórki nakrętek, które przekazujemy rodzinie Pawełka Stelmaszyńskiego z Grabowa.


Zakup instalacji „SERCE DLA SZCZUCZYNA” nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego licznego grona darczyńców m.in. Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczuczynie, Urszuli i Mariusza Konopka, Joanny Mioduszewskiej, Piotra Kurzątkowskiego, Janusza Siemiona, Agnieszki Wójcickiej, Elżbiety Stockiej, Artura Świderskiego, Iwony Perkowskiej, Jadwigi Jolanty Budzińskiej,, Danuty Szturc, Tadeusza Małachwieja.


Serducho zamontowano przed siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” przed budynkiem Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11). Odzew mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn i nie tylko, był i jest bardzo duży. Indywidualne osoby, Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie, Wolontariusze Szkoły i Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie regularnie dostarczają nakrętki, które odbierają rodzice Pawełka.


 Od października 2020 roku dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy łącznie 4800 kg nakrętek! Dzięki Wam szczuczyńskie Serducho bije nieprzerwanie! Składamy serdeczne podziękowania darczyńcom i wszystkim, którzy odwiedzają i zapełniają Serducho dla Pawełka! 


Anna Wojsław / Andrzej Kosmowski

Stowarzyszenie Nasz Szczuczyn

 

 

 

wtorek, 21 maja 2024

Dzień Matki

wtorek, 21 maja 2024

Biegi Papieskie w Szczuczynie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.