Sport

  • 1 komentarzy
  • 11242 wyświetleń

Szczuczyn najlepszy!

W dniach 12-14 listopada 2010 roku w Olsztynie odbył się XXXIX Turniej o Puchar Warmii i Mazur w zapasach w stylu klasycznym, wolnym i zapasach kobiet w grupie wiekowej młodzików. Powiat nasz jak zwykle reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z Grajewa i Szczuczyna. Dziewczęta z Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "GWIAZDA" przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie zdobywając 7 medali okazały się najlepsze i zajęły 1 miejsce na 13 startujących ekip. Indywidualnie medale zdobyły:

Drobińska Magdalena - złoty w kat. do 37kg
Alicka Ewa- złoty w kat. do 67kg
Aktar Paulina- srebrny w kat. do 48kg
Szczech Weronika- srebrny w kat. do 67kg
Zamojska Karolina- brązowy w kat. do 40kg
Purzyczko Katarzyna- brązowy w kat. do 52kg
Sawińska Aleksandra- brązowy w kat. do 67kg

Jedynym reprezentantem powiatu grajewskiego w stylu wolnym był Damian Trojanowski z "GWIAZDY", który w kat. do 35kg zdobył srebrny medal. W stylu klasycznym zapaśnicy z MOSiR Grajewo zdobyli 4 medale: Piotr Cybula - srebrny w kat. do 66kg, Oskar Czyżewski- brązowy w kat. do 73kg, Bartłomiej Maleszewski - srebrny w kat. do 100kg oraz Łukasz Kosek- brązowy w kat. do 100kg. W turnieju oprócz ekip z Polski brały udział ekipy z Litwy i Rosji.

Ze sportowym pozdrowieniem 
Grzegorz Zańko

wtorek, 6 czerwca 2023

KS ŚNIADOWO - WARMIA 3:1

niedziela, 4 czerwca 2023

KS Śniadowo - WARMIA Grajewo 3:1

Komentarze (1)

Ej czemu na 15 zdj Malesz stoi i na trzecim i na drugim miejscu ? ;>

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.