niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 9327 wyświetleń

Szczuczyn kontra Narew

Wissa Szczuczyn - Iskra Narew 1-0 (0-0)

Okazało się, że nie łatwą przeprawę mieli piłkarze Wissy w meczu z niżej notowanym rywalem. Piłkarze Iskry w pierwszej połowie zdominowali plac gry i stworzyli kilka sytuacji, które szczęśliwie dla gospodarzy nie zakończyły się bramkami!!! Druga połowa to dominacja zespołu ze Szczuczyna. Kwestią czasu było zdobycie bramki przez gospodarzy. Udało się to w 70 min. Szczęśliwym strzelcem gola okazał się Niecikowski, który nie po raz pierwszy uratował drużynę miejscowych. Jednak trzeba zaznaczyć, że piłkarze z Narwi okazali się jak do tej pory najtrudniejszym rywalem.

Z tego miejsca chciałbym zaapelować o doping dla Wissy, a nie o szydercze okrzyki kierowane pod adresem zawodników!!!

Po meczu doszło do niecodziennej sytuacji. Kibice Wissy wtargnęli na boisko... i zorganizowali turniej rzutów karnych!!! Bezkonkurencyjnym okazał się Ryto.

Richi

Komentarze (6)

Congratulations For Richi =)

ryto????? przeciez on sie ledwo rusza Hahahahahhahahahhhaha!!!!

POZDROWIENIA DLA ARKA PIWKI OD KUMPLA Z GRAJEWA.

Słyszalem,że ..bracia P. szantażują kibiców. Chcą żeby doping był cichy i żeby kibice nie wyrażali swych opini o grze zawodników. ... Bracia P stwierdzili, że jeżeli niektórzy kibice będą obecni na najbliższym meczu to oni zejdą z boiska. ., czy oni grają dla siebie, czy dla kibiców.

KTO BYL NA TURNIEJU KARNYCH TO WIDZIAŁ ZE BRAMKARZ BYL PRZEKUPIONY:)

kto był na turnieju we wtorek w Grajewie Szczuczyn zają pierwszy raz 5 miejsce

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.