poniedziałek, 23 marca 2026

Wiadomości

Szczególny dzień dla WPK TBS Szczuczyn

Po wielu latach tułaczego losu nastąpiło szcześliwe zakończenie. Spółka ma nową, nowoczesną i bezpieczną siedzibę. I to wybudowaną przez samą Spółkę. Z kosztorysu szacunkowego wynika, jak przekazał Pan Burmistrz Artur Kuczyński, że zaoszczędzono na budowie około 6 mln zł. A sama budowa była przeprowadzona z dbałością o najmniejszy detal, bo budowano dla siebie.

"Wielkie gratulacje całej załodze. A już 22 marca kolejne wielkie wydarzenie w gmachu siedziby - podpisanie umowy z wykonawcą na budowę budynku wielomieszkaniowego" -komentuje  Ewa Kulikowska Wicewojewoda Podlaski

 

 

 

ZDJĘCIA - Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne w Szczuczynie Sp. z o.o.

niedziela, 22 marca 2026

Ogłoszenie UM w Grajewie

niedziela, 22 marca 2026

Grajewo. Jarmark Wielkanocny 2026

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.