niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 33 komentarzy
  • 7376 wyświetleń

Szanowne Mieszkanki i Mieszkańcy Gminy Grajewo!

Chciałbym z całego serca podziękować każdej i każdemu z Was za udział w niedzielnych wyborach samorządowych oraz za oddane głosy. 

Według oficjalnych wyników wyborów samorządowych osiągnąłem wynik, który oznacza, że mijająca kadencja 2018 –2024 jest moją ostatnią w roli Wójta Gminy Grajewo. Chciałbym więc bardzo szczerze i serdecznie podziękować za to, że przez ostatnie 26 lat mogłem służyć rozwojowi mojej małej ojczyzny i jej Mieszkańcom jako Wójt Gminy. To był dla mnie zaszczyt. Wszystko co robiłem, robiłem z myślą o Was, Mieszkańcach Gminy Grajewo. Te lata były czasem pełnym wyzwań i codziennego starania się o rozwój i lepsze jutro dla nas wszystkich. Jestem przekonany, że Gmina Grajewo w trakcie mojego urzędowania zmieniła się pozytywnie i pozostawiam po sobie dodatni bilans. 

Oczywiście mam świadomość jak wiele jest ciągle do zrobienia, ale te zadania będzie już realizował mój następca. Panu Grzegorzowi Górskiemu gratuluję osiągniętego wyniku i zostawiam mu Gminę w bardzo dobrej kondycji finansowej i gospodarczej. Jest na czym budować dalszy dobrobyt Gminy i jej Mieszkańców. Tym bardziej z dużym zainteresowaniem będę obserwował rozwój Gminy Grajewo, ponieważ pozostaje ona w moim sercu.

Na koniec chciałbym zwrócić się do moich współpracowników z Urzędu Gminy. Wspólnie stworzyliśmy zespół profesjonalnych urzędników, którzy dawali wszystko co najlepsze-swój czas, energię, kreatywność, kompetencje i empatię mieszkańcom Gminy. Jesteście Państwo świetnymi fachowcami i dobrymi ludźmi. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnej pracy.

Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego i dalszej owocnej pracy na rzecz rozwoju naszej gminy. 

 

 

Z poważaniem
Stanisław Szleter

 

Komentarze (33)

Również dziękujemy Panu Wójtowi za rozwój naszej Gminy,

To już czas odłożyć warsztat i odpocząć na emeryturze niech ktoś inny spróbuje sił.

Dziękujemy za tyle lat bardzo owocnej pracy na rzecz naszej Gminy.

Do tej pory jestem w szoku że Pan przegrał , od kiedy mam tylko świadomość polityczną itd to kojarzę Pana jako wójta , ale kiedyś wszystko się kończy może warto wykorzystać czas na wakacje odpoczynek

Dziękuję Panie Wójcie za poświęcone lata i rozwój Gminy! Ciekaw tylko jestem czy "nowy" bez doświadczenia w zarządzaniu i administrowaniu taką dużą jednostką nie pociągnie jej w dół... Oby nie!

Dziękuję Panu za wieloletnią pracę. Uważam, że może Pan być dumny ze swoich osiągnięć w naszej gminie. Życzę zdrowia, spokoju. Z pewnością to był bardzo ciężki kawałek chleba. Młodzi mają wysoką postawioną poprzeczkę. Oby równie dobrze wypełniali swoją misję. Powodzenia.

Aż trudno uwierzyć, że Wójt nie jest Wójtem dalej, im więcej się robi dla ludzi i dla gminy tym bardziej ludzie są nie wdzięczni...
Mimo tego dziwnego obrotu spraw dziękuję za tyle lat poświęcenia i zaaganzowania dla naszej gminy,/

Czemu mój komentarz został usunięty?

A podasz jakis argument dlaczego juz czas Twoim zdaniem? Mysle ze wielu wyborcow bedzie zalowac swojego wyboru

Człowiek z klasą. Takich nam w Polsce brakuje.

Nic nie trwa wiecznie. Coś się kończy coś zaczyna. Na tym polega życie. Mieszkańcy dziękują za dobre rzeczy i życzą odpoczynku.

Człowiek z wielką klasą zapamiętajcie te zachowanie. Zobaczymy jak inni się pożegnają ze stanowiskiem? Na stanowisku się bywa człowiekiem trzeba być cały czas oby mlodzi brali przykład z takiego zachowania odwrotność tego cojest w mieście.

26 lat to zdecydowanie za długi okres pełnienia roli wójta. Czas na zmiany, nowe spojrzenie, stworzenie większych możliwości rozwoju młodzieży. Czas zwiększyć transparentność gminy/

Również popieram wypowiedz do On/Ona tzn Do Obywatel Ci którzy głos oddali bez zastanowienia i to już żałują!/

Klasa, wielka klasa. Takich ludzi nam brakuje. Kompetencje, szacunek dla drugiego człowieka. Pomimo, że był wojtem - to normalny człowiek. Takiej klasy brakuje tym wszystkim politykom - kierownikom, naczelnikom, dyrektorom, prezesom i innym włodarzom z bożej łaski. " Nowe spojrzenie" ocenimy za kilka lat przy urnach wyborczych. Panu wojtowi Szleterowi szczerze życzę zdrowia i powodzenia.

To jest odejście z klasą, cenię Pana za to, gdyby wszyscy tak potrafili, życie byłoby dużo przyjemniejsze. Miłego odpoczynku na emeryturze.

Panie Wójcie serdecznie dziękuję za lata poświęcone w rozwój Gminy.
Oby nowy podołał wyzwaniom i zarządzaniem taką dużą jednostką administracyjną... Oby...

Jednak mimo porażki można odejść z tarczą, a nie na tarczy. Świadczy to wielkiej kulturze człowieka i szacunku do innych. Takiego Pana zapamiętam. Życzę zdrowia i powodzenia.

Dziękujemy Panie Wójcie.

Dziękuję Panie Wójcie za te wszystkie lata. Po raz pierwszy odczuwam niepokój gdy myślę o dalszych losach Naszej Gminy. Na obiecywać jest łatwo, zrealizować trudniej.

Dużo Zdrowia i nowych Wyzwań a zarazem odpoczynku! Dziękujemy!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Wielki smutek to jedyne co mi się nasuwa.
Człowiek z klasą. Zmienił chyba każdą wieś, wiele to kosztowało pracy, przemyśleń, trudnych decyzji, rozmów, ... pewnie i potknięć. Ale nie zmarnował Pan tych lat, takiego Wójta, Szefa, Sąsiada, Człowieka każdy chciałby mieć, spotkać.
Dużo zdrowia i wielu lat życia na zasłużonym odpoczynku.

Panie wójcie!
Jestem bardzo poruszony wynikiem wyborów.
Chciałbym bardzo podziękować za zaangażowanie i pracę jaką włożył Pan w rozwój naszej gminy przez te wszystkie lata. Ta praca była bardzo owocna patrząc na rozwój szkół, świetlic, dróg, stawów, miejsc pracy i wszystkich innych instytucji można śmiało powiedzieć, że nasza gmina jest na najwyższym poziomie. Rozwijająca się gospodarka w naszej małej ojczyźnie dokładnie pokazuje jakim dobrym był pan gospodarzem. Wszystkiego najlepszego na emeryturze.
Nie zapomnimy o Panu i jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko, ślemy wielkie Dziękuję. Życzymy samych przyjemności w życiu, spełnienia marzeń i zdrowia na każdy dzień.

Uważam ze nadszedł czas na to by mógł Pan cieszyć się wolnymi chwilami spędzonymi razem z żoną, dziećmi oraz wnukami.
Nie ma ludzi nie zastąpionych.


Dajmy szansę nowemu pokoleniu.
Nowe nie znaczy gorsze.

Zobaczymy z jakiej strony pokarze się nowy wojt czy wykształcenie idzie w parze z klasą? /

Panie Wójcie,
i ja się przyłączam za to co Pan zrobił w naszej gminie, za hale sportowe dla dzieci, za różne projekty, za zawsze miłą i kulturalną rozmowę. Zdaję sobie sprawę że może można było zrobić więcej , może inaczej ale tylko ten nie popełnia błędów co nic nie robi.
Naprawdę człowiek z klasą!
Mam nadzieję że następca podoła kierowaniu gminą w tak elegancki i kulturalny sposób.
Dużo zdrowia Panie Stanisławie!

P.Wójcie,dziękujemy za ten czasie i ogrom pracy włożony w rozwój naszej Gminy.Na początku to było wielkie wyzwanie podołać tak dużemu obszarowi,ale z biegiem lat widzimy efekty i postępy w naszym miejscowościach...Za to wszystko serdecznie dziękujemy.Teraz zasłużona emerytura. Wszystkiego najlepszego.Wynik dobry,ale nie wystarczający aby wygrać...Taka była wola mieszkańców. Teraz nowy musi się wykazać i kontynuować dalszy rozwój Gminy(...) Życzymy powodzenia P.Grzegorzowi

Ztego co słyszałem ,to przed wyborami podniósł sołtysom dietę za sesję do 350 zl. / ja uważam ze 350zł za 3 godziny posiedzenia to za dużo.

Praca sołtysa to nie tylko sesja. To jest uhonorowanie ich pracy.

sołtys powinien być za wsią a nie przeciwko. Trzeba zabiegać o to żeby mieszkańcy byli zadowoleni . a nie zajmować się plotkami i zdawać relację na bieżąco co. kto. z kim . na kogo. przeciwko komu.

Ludzie jacy wy sentymentalni.
Pan Stanisław nie może być wójtem dożywotnio. W końcu nadszedł czas żeby rozstać się z obejmowanym stanowiskiem.
Nie należy bać się zmian.
Nowy wójt też jest człowiekiem i wcale nie musi być gorszy.

To co napisałem we czwartek , to prawda czy plotka? może Ela mi odpowie.
Chodziło mi o to , żeby nie robić kampanii w taki sposób. Domyślam się , że wy starsze pokolenie chcielibyście, żeby stary układ trwał 100lat. Ja natomiast wierzę że nowy wójt przebije starego. A otym pogadamy za 5 lat.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.